88310688 (9821+)

جدیدترین مقالات

55 معلم در مقاطع مختلف تحصیلی، رسالت آموزش معلولین و سالمندان ساکن در آسایشگاه خیریه کهریزک را عهده‌دار هستند.

به گزارش روابط عمومی آسایشگاه خیریه کهریزک؛ بنا به شرایط خاص به وجود آمده و قرنطینه کامل آسایشگاه به جهت حفظ و ایمنی مددجویان در مقابل شیوع ویروس کرونا، کلیه مراسمات ازجمله گرامیداشت روز معلم لغو شد.
بااین‌حال، احترام به مقام والای معلمین ارجمند از وظایف مسئولین آسایشگاه خیریه کهریزک بوده و تجلیل از مقام و منزلت این عزیزان بلندنظر همواره در دستور کار قرار دارد.
امید است با بهبود شرایط و در اولین فرصت ممکن، شاهد حضور معلمین عزیز در کهریزک باشیم که باجان و دل در تعلیم و تربیت معلولین و سالمندان از هیچ کوششی فروگذار نمی‌کنند. ابلاغ سلام گرم مدیریت آسایشگاه و مسئول همیاران فرهنگی مجموعه به یکایک معلمین افتخاری کهریزک، اقدامی است که در گرامیداشت روز معلم به انجام رسیده است، ضمن آنکه هدایای آن دسته از معلمین ارجمندی که روزگاری وظیفه آموزش و تربیت فرزندان این مرزوبوم را داشته و اکنون به دلیل بیماری یا کهولت سن در آسایشگاه بستری هستند، توسط مددکاران آنان تقدیم گردید.
روابط عمومی آسایشگاه خیریه کهریزک، بار دیگر با تبریک روز معلم به همه معلمین سرزمین سرافرازمان به‌ویژه معلمین افتخاری کهریزک، آرزومند روزهای خوش و به‌دوراز هرگونه بیماری و رنجش خاطری برای این عزیزان فرهیخته جامعه دارد.
شایان ذکر است به دلیل محدودیت های موجود به جهت شیوع ویروس کرونا ، کلاس های درس عزیزان مددجو توسط معلمین به صورت آنلاین در فضای مجازی برگزار میشود.