88310688 (9821+)

جدیدترین مقالات

 


مراسم جشن میلاد حضرت زینب (س) و روز پرستار، روز شنبه 22 دی ماه با حضور مدیر عامل درمانگاه، شهردار منطقه 15 تهران و معاونین، جمعی از پزشکان ، مسئولین، پرستاران و سایر همکاران در سالن اجتماعات درمانگاه و مرکز جراحی محدود جوادالائمه (ع) برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی موسسه خیریه کهریزک، مجید  قمی، مدیر عامل مجموعه جوادالائمه (ع)، ضمن تبریک این روز به کلیه کادر بهداشت و درمان، از زحمات بی دریغ آنها تشکر نموده و اذعان داشت که پرسنل این مجموعه با الگو گرفتن از زندگی حضرت زینب (س) و به لطف خداوند تنها در تلاش برای افزایش سلامتی، رفاه و امید به زندگی مردم منطقه هستند. وی ضمن توضیح در خصوص توسعه فعالیت های مجموعه با مشارکت شهرداری منطقه 15 تهران، از زحمات شهردار که بدون برنامه ریزی و تدارک قبلی در این مراسم شرکت کرده و با حضور خود قوت قلبی برای خانواده بزرگ جوادالائمه شدند تقدیر و تشکر نمود..
در ادامه شهردار محترم منطقه مهندس محمدی انارکی در مورد تقدس نقش پرستاری در جامعه و عظمت روح آنها و کار عظیمی که انجام میدهند صحبت کرده و ارزش و اهمیت کار آنها را پر اهمیت همچون کار پزشکان شمرد.  وی با بیان این نکته که اهمیت مجموعه های بهداشتی و درمانی بیش از سایر مجموعه ها در منطقه است، نوید و قول مشارکت های بیشتر در آینده را داد.
سخنران بعد،  مدیریت پرستاری درمانگاه جواد الائمه، خانم یوسفی بود. وی از نقش و اهمیت حرفه پرستاری صحبت کرد و تصریح نمود مراقبت از بیمار تنها وظیفه یکطرفه از سوی پرستار نیست، بلکه کل مجموعه در کنار هم به این وظیفه ی مهم عمل میکنند. همچنین از تجربیات خود در رابطه با دشواریهای این حرفه با توجه به درگیر شدن احساس و عاطفه در این کار سخن مطالبی را بیان کرد و از تلاشهای همه پرستاران تشکر نمود.
در پایان این مراسم، به رسم یادبود، کلیه ی پرسنل و کادر درمان، هدایایی را دریافت کردند و از ایشان قدردانی شد.