88310688 (9821+)

جدیدترین مقالات

 


در ادامه نیت خیر زنده یاد حاج جواد ارجمندی مؤسس درمانگاه تخصصی و مرکز جراحی جوادالائمه(ع) ، پس از واگذاری مرکز در اردیبهشت ماه 1384 به مؤسسه خیریه کهریزک و در ادامه توسعه، و بروزرسانی تجهیزات تشخیصی و امکانات درمانی به لطف خداوند متعال و همت نیک اندیشان و تلاش شبانه روزی مدیران و همکاران واحدهای مختلف، واحد سی تی اسکن مرکز درمانی خیریه جوادلائمه(ع) با حضور اعضاء محترم هیئت مدیره مؤسسه خیریه کهریزک ، مدیران و مسئولین فنی مرکز درمانی جوادالائمه(ع) و تنی چند از پزشکان و همکاران مرکز افتتاح گردید.
در ابتدای مراسم گزارشی مختصر از فعالیت های سه سال گذشته به روایت تصویر ارائه گردید و نیز حضار با مراحل آماده سازی فضای فیزیکی ، حمل و نصب دستگاه سی تی اسکن به اجمال آشنا گردیدند.
مجید قمی مدیرعامل مرکز درمانی جوادالائمه(ع) در ابتدا ضمن تشکر از حمایت های بیدریغ اعضاء هیئت مدیره بیان نمود: تصمیم مدیران و اعضاء هیئت مدیره در ارتقاء کمی و کیفی سطح خدمات به واسطه خرید تجهیزات جدید، صرفاً به پشتوانه تلاش و همت پزشکان و همکارانم میسر میگردد و از این بابت خداوند را شاکرم.
عضو هیئت مدیره مؤسسه خیریه کهریزک با بیان این مطلب که اخذ مجوز سی تی اسکن فقط و فقط  از الطاف الهی به این مرکز بوده ؛ حضور آقای دکتر سید علی نوابی ،مسئول فنی بخش تصویربرداری را موجب دلگرمی و عامل اصلی توسعه بخش دانستند.
در ادامه دکتر سید علی نوابی در توضیح توانایی های انسانی و تجهیزات بخش تصویربرداری اظهار داشت: دستگاه خریداری شده برجسته ترین دستگاه سی تی اسکن مولتی اسلایس می باشد که در کنار کادر پزشکی متبحر در کلیه تخصص ها، امکان ارائه 80% خدمات تشخیصی و درمانی مراجعه کنندگان در مرکز فراهم گردیده است.
مسئول فنی مرکز تصویربرداری در پایان از زحمات کلیه مدیران و همکاران در کلیه واحدها که به طور مستقیم و غیرمستقیم  در راه اندازی واحد سی تی اسکن تلاش نموده اند؛ قدردانی نمود.
در ادامه مراسم محمدرضا صوفی نژاد به نمایندگی از اعضای هیئت مدیره مؤسسه کهریزک با تاکید به نقش والای نیروی انسانی در کلیه سطوح، رمز موفقیت در رسیدن به اهداف سازمانی از جمله افتتاح واحد سی تی اسکن را همراهی پرسنل با مدیریت دانست و در خطاب به پزشکان و پرسنل مرکز درمانی جوادالائمه(ع) افزود: شما به کسانی خدمت می نمایید که شاید حتی زبان تشکر هم نداشته باشند ولی در پی ارائه خدمت به ایشان رضایت و تشکر ذاتی کارتان قطعاً به شما خواهد رسید.
وی با اشاره به نیت خیر بانیان مؤسسه و مرکز درمانی جوادالائمه(ع) گفت: امثال دکتر حکیم زاده و حاج آقای ارجمندی از جمله بزرگانی بودند که از آدمیت به انسانیت رسیده اند و این رمز ماندگاری ایشان حتی پس از فوتشان می باشد.
مدیر آسایشگاه معلولان و سالمندان کهریزک در پایان ضمن بیان اهمیت تعلق سازمانی اظهار کرد: در کشورهای در حال توسعه میزان وابستگی کارمندان به سازمان 23% ارزیابی شده است اما در این مرکز آقای قمی همیشه تیمی داشته اند که دوستشان داشته و این یعنی وابستگی به سازمان در مرکز درمانی جوادالائمه(ع) همانند کشورهای پیشرفته در حدود 80% است. و علت آن هم این بوده که آقای قمی مدیریت می کنند نه ریاست.
در ادامه مراسم مهمانان و پزشکان و مسئولین فنی مرکز با حضور در واحد سی تی اسکن و افتتاح رسمی واحد، از نزدیک با عملکرد دستگاه و مزیت های سخت افزاری و نرم افزاری دستگاه سی تی اسکن مولتی اسلایس فیلیپس به طور اجمالی آشنا گردیدند.
در انتهای مراسم مدعوین عزیز ضمن امضای بوم اقتتاحیه، در کنار مدیران و پزشکان و همکاران بخش، عکس یادگاری گرفتند.