88310688 (9821+)

جدیدترین مقالات

جشن تولدتوانخواهان متولدین آبان ماه در  آسایشگاه خیریه کهریزک البرز برگزار شد .

به گزارش روابط عمومی آسایشگاه خیریه کهریزک البرز ؛  تولد 15 نفر از مددجویان متولد ماه آبان در  ساختمان یاس مرکز نگهداری بیماران ام اس و ضایعه نخاعی با حضور مسئولین  مرکز و همیاری  نیرو های داوطلب برگزارشد .

برگزاری جشن روز تولد در فرهنگ و آئین ایرانی از اهمیت والایی برخوردار بوده  که با تیریک و شاد باش همراه است و به نوعی بهانه ای برای دورهم بودن در کنار خانواده و بستگان است .

لذا به منظور ارتقاء سطح سلامت و افزایش نشاط توانخواهان متولد ماه آبان ،  جشنی کوچک در ساختمان یاس مرکز نگهداری بیماران ام اس و ضایعه نخاعی برگزارشد .

مشارکت نیروههای داوطلب در برگزاری مراسم لحظاتی شاد و به یادماندنی را به توانخواهان هدیه کرد، همچنین پذیرایی و اهداء هدایا از طرف نیروههای داوطلب نشان داد : مهری به وسعت آسمان به همراه دست یاریگر خداوند همواره برسر مددجویان گسترده است و نیکوکاران تنها بهانه ای می طلبند تا با حضور شان همراه و همدل  توانخواهان ساکن در آسایشگاه باشند .

گفتنی است : مراسم جشن تولد توانخواهان متولدین ماه آبان با رعایت پروتکل های بهداشتی برگزارشد و با ثبت عکس های زیبا لحظاتی به یاد ماندنی رقم خورد و شاید این حکایت بی انتهایی  از دوستیهای  بدون چشمداشت نیروههای داوطلب های است که به توانخواهان تقدیم می شود.