88310688 (9821+)

جدیدترین مقالات

مراسم سوگواری به مناسبت رحلت پیامبر(ص) و شهادت امام حسن (ع) در آسایشگاه خیریه کهریزک استان البرز برگزار شد .

به گزارش روابط عمومی موسسه خیریه کهریزک : مراسم عزاداری به مناسبت 28 صفر مصادف با رحلت پیامبر(ص) و شهادت اما حسن(ع)، همراه با قرائت دعای پرفیض زیارت عاشورا و نوحه سرایی با حضور سالمندان و کارکنان با هدف ایجاد فضای معنوی و انس و الفت با اهل بیت (ع) در ساختمان لاله مرکز نگهداری و توانبخشی شبانه روزی سالمندان آسایشگاه برگزارر شد.

 

علیرضا چاواری مدیر روابط عمومی آسایشگاه خیریه کهریزک استان البرز ضمن عرض  تسلیت ایام پایانی ماه صفر در این خصوص بیان کرد: ماه محرم و صفر را می توان از با فضیلت ترین ماه های سال دانست که اغلب به سوگواری و عزاداری در این ماه می پردازیم. ماه صفر  نیز ماه حزن و اندوه شیعیان است. رحلت پیامبر اکرم(ص)، شهادت امام حسن(ع) و امام رضا(ع) و اربعین امام حسین (ع) در این ماه قرار دارند.

چاواری ضمن آرزوی قبولی عزاداری ها در پایان افزود: از آنجایی که باید فرصت ها را غنیمت شمریم به این بهانه  با همکاری و تلاش جمعی از همکاران و توانخواهان، مراسم پربار و مملو از معنویت با حضور سالمندان روزانه ساختمان لاله برگزار شد. در این مراسم که با قرائت پرفیض دعای زیارت عاشورا همراه بود حاضرین خواسته ها و حاجات خود را از اهل بیت طلب کردند و لحظاتی را به عزادارای و سینه زنی پرداختند.

گفتنی است در پایان مراسم حاضرین با آش نذری پذیرایی شدند.

لازم به ذکر است که در حال حاضر بیش از 400 سالمند  به صورت شبانه روزی در آسایشگاه خیریه کهریزک استان البرز نگهداری می شوند و از خدمات مراقبتی، توانبخشی و آموزشی استفاده می کنند.