88310688 (9821+)

جدیدترین مقالات

داریوش فرضیایی(عمو پورنگ)مجری و بازیگر برنامه های کودک با حضور در آسایشگاه خیریه کهریزک استان البرز کودکان کهریزک را شاد کرد.

به گزارش روابط عمومی آسایشگاه خیریه کهریزک البرز:  داریوش فرضیایی(عمو پورنگ)مجری و بازیگر برنامه های کودک به همراه دکتر میروکیلی رئیس مرکز علمی کاربردی شهرداری کرج و دکتر غفیری مدیر مسئول گروه جهادی با حضور در مجموعه کهریزک لحظات شادی را برای کودکان کهریزک رقم زد.

چند روز پیش بود که فاطمه احمدی یکی از کودکان معلول ساکن در آسایشگاه خیریه کهریزک استان البرز در یک ویدیو آرزوی دیدن عمو پورنگ را به زبان آورد و امروز با هماهنگی های صورت گرفته ، داریوش فرضیایی(عمو پورنگ) با دیدن این ویدیوی سرشار از عشق در آسایشگاه خیریه کهریزک البرز حضور پیدا کرد و برای لحظاتی لبخند را بر لبان فرشته های کهریزک نشاند.

داریوش فرضیایی که به همراه رئیس مرکز علمی کاربردی و مدیر مسئول گروه جهادی در مجموعه کهریزک حضور پیدا کرده بود در ارتباط با این بازدید گفت : مهم ترین دلیل حضور من در این مرکز انجام وظیفه است و افتخار می کنم که امروز در این مجموعه حضور دارم. وی افزود: هر آدمی در هر جایگاهی در زندگی، یک مسئولیت اجتماعی دارد امروز به عنوان کوچک ترین فرد جامعه به دعوت دوستان به این مجموعه مردمی آمدم و از قسمت کودکان دیدن کردم و خیلی خوشحالم که این مرکز در کرج و محمدشهر احداث شده است و در حال خدمت به جامعه می باشد و از کودکان و کسانی که دچار ناتوانی هستند حمایت می کند.

فرضیایی ادامه داد: احساس می کنم این اتفاق باید هر نقطه از کشور با بهترین شکل ممکن صورت بگیرد و مردم هم حمایت کنند نظیر همین مکان مقدس که مردم حمایت می کنند .

وی اضافه کرد: عشقی که در کادر کهریزک دیدم لذت بخش بود تمام قسمت ها تمیز و زیبا بود و پرسنل با عشق کار می کردند.

داریوش فرضیایی در پایان خاطر نشان کرد: اینجا خانه دوستی است، خانه ای پر از عشق و محبت و صفا؛ با کسانی که عشق را با کارکردشان تعریف می کنند .

گفتنی است در این بازدید داریوش فرضیایی با اهدای هدیه به کودکان معلول آسایشگاه لبخند را بر لبان فرشتگان کهریزک نشاند.

آسایشگاه خیریه کهریزک استان البرز از سال 1386 فعالیت خود را آغاز کرده است و بیش از 500 مددجو اعم از کودکان معلول ذهنی و اتیسم ، معلولان ضایعه نخاعی و بیماران ام اس و سالمندان در حال زندگی در این مجموعه مردمی هستند.