88310688 (9821+)

جدیدترین مقالات

در مراسمی که روز چهارشنبه 20 اسفند ماه برگزار شد، از بیش از 2 دهه فعالیت خالصانه ی دکتر حسن احمدی، مدیرعامل موسسه خیریه کهریزک قدردانی شد.

به گزارش روابط عمومی موسسه خیریه کهریزک، مطابق سنت هر ساله، روز چهارشنبه، نشستی به میزبانی مدیرعامل موسسه خیریه کهریزک، با حضور مدیران ستاد مرکز این مجموعه برگزار گردید. در ابتدای این نشست، دکتر حسن احمدی با قدردانی از زحمات مدیران موسسه در سال 99 و ابراز خرسندی از اینکه در این سال با وجود تمامی محدودیت های و شرایط خاص کرونا، توانستیم موفقیت های گسترده ای را کسب نماییم، تلاش کلیه ی همکاران را ستودنی عنوان نمود و ابراز امیدواری کرد تا در سال آتی نیز با همت و پشتکار همکاران ، بتوان بیش از پیش، در ارتقاء سطح کیفیت خدمات موسسه خیریه کهریزک گام برداشت، مسلم است آنچه را که تا کنون در خیریه کهریزک بنا شده است، نتیجه تلاش و کوشش و همراهی هیات امنا و مدیره ، همکاری صمیمانه مدیران و پرسنل خدوم موسسه می باشد.

وی با یادی از شرایط بحرانی سال گذشته در ابتدای شیوع ویروس کرونا و کمبودهایی که در تامین نقدینگی و اقلام بهداشتی و مراقبتی وجود داشت، کنترل این بیماری در آسایشگاه کهریزک را کاری بزرگ دانست و از تلاش کلیه ی همکارانی که دست در دست یکدیگر دادند و با همدلی توانستند نیازهای آسایشگاه را تامین نمایند، قدردانی کرد.

در ادامه ی این نشست، از بیش از 2 دهه فعالیت و خدمت خالصانه ی دکترحسن احمدی، در کسوت، عضو  هیئت امنا، هیئت مدیره و مدیر عامل موسسه خیریه کهریزک، توسط مدیران ستاد مرکزی ، قدردانی شد.

شایان ذکر است دکتر حسن احمدی، فارغ التحصیل از دانشگاه بردو فرانسه، بیش از 40 سال به عنوان رئیس دانشکده و استاد در دانشگاه تهران مشغول فعالیت بوده است و در خلال این سالها بنا بر وظایف انسانی و مسئولیت اجتماعی خویش، بیش از 24 سال به عنوان عضو هیئت امنا و هیئت مدیره و از سال 1389 به عنوان مدیرعامل، افتخار خدمت رسانی به بیش از 3 هزار سالمند، معلول، بیمار ام اس، کودک معلول ذهنی و کودک اختلال اتیسم را در موسسه خیریه کهریزک داشته است.

View the embedded image gallery online at:
https://kahrizakcharity.com/headquarters-news/2#sigProIdd7edecf094