88310688 (9821+)

جدیدترین مقالات

به همت مرکز علمی کاربردی کهریزک و انجمن دیابت ایران،  سمپوزیوم" دیابت، بیماری خاموش " با حضور اساتید مجرب دانشگاه در آسایشگاه خیریه کهریزک برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی موسسه خیریه کهریزک ؛ سالن آموزش مرکز علمی کاربردی کهریزک میزبان جمعی از اساتید دانشگاه علوم پزشکی تهران بود تا با تشریح بیماری دیابت، سطح دانش مخاطبان خود را بیش از پیش افزایش دهد.

دکتر سمیرا سنگی مدیر پژوهش مرکز علمی کاربردی کهریزک در توصیف این همایش علمی و تخصصی، گفت: با هدف ارتقا دانش پرسنل پرستاری و مراقبتی و آشنایی با روش های نوین درمانی، از اساتید مجرب این حوزه دعوت به عمل آمد تا در این سمپوزیوم شرکت کنند.

دکتر سنگی خاطرنشان کرد: به همین منظور از دکتر امیدی ریاست انجمن دیابت کشور دعوت کردیم تا به مقوله دیابت و راههای جلوگیری به ابتلا و نیز درمان مبتلایان بپردازد.

سمیرا سنگی اضافه کرد: همچنین اساتیدی چون دکتر نصیری با رویکرد درمان های A1C    ، دکتر اکبری متخصص طب سنتی و دکتر بهشتی متخصص اوزون تراپی در جایگاه حاضر شدند تا به آموزش مخاطبان خود بپردازند.

دکتر سنگی در پایان تأکید کرد: آموزش بخش جدایی ناپذیر فعالیت های مرکز علمی کاربردی کهریزک در ارتباط با کارکنان بویژه کادر پرستاری است تا به این وسیله شاهد رشد روزافزون دانش همکاران فعال در بخش های مختلف بستری مددجویان باشیم.