88310688 (9821+)

جدیدترین مقالات

رییس مرکز علمی کاربردی کهریزک پرداختن به مقوله آموزش را بخش جدایی ناپذیر فعالیت های علمی و آموزشی این مرکز برشمرد که نتایج حاصل از آن، در پیشرفت همه جانبه دانش آموختگان رشته های مختلف مشهود است.

به گزارش روابط عمومی موسسه خیریه کهریزک؛ دکتر احمدی آموزش در مقاطع کاردانی، کارشناسی، دوره های کوتاه مدت و پودمان را بخشی از فعالیت های مرکز علمی کاربردی کهریزک معرفی کرد و گفت : با ایجاد بخش پژوهش و فناوری در کنار آموزش به این فکر رسیدیم که بخش پژوهش را نیز گسترش دهیم.

وی که در جمع شرکت کنندگان در استارت آپ از ایده تا بازار سخن می گفت، اضافه کرد : در طول این سالها موفق به برگزاری ۵ رویداد شتاب شده ایم که همه آنها مربوط به نحوه آموزش، نگهداری و توانبخشی معلولین و سالمندان بوده است.

دکتر حسن احمدی بیان داشت : ایده های جدید و مختلفی در این استارت آپ ها مطرح و مورد ارزیابی قرار گرفت که می تواند خدمات شایانی را به دریافت کنندگان خدمت ارائه دهد.

تأسیس مرکز نوآوری در کهریزک، عنوان دیگری بود که دکتر احمدی به آن اشاره و تصریح کرد : در حال حاضر ۳ هسته فناور ویژه توانبخشی شناختی، پازل فیبر نوری و یادیار سالمندان مبتلا به آلزایمر مشغول به کار هستند که انشالله بتوانیم با تجاری سازی، به جامعه پزشکی، خانواده ها و مراکز نگهداری و مراقبتی از معلولین و سالمندان خدمات ارزنده ای نماییم.

رییس مرکز علمی کاربردی کهریزک، نتایج پیشرفت های پژوهشی را به صورت مستقیم از آن جامعه و کسانی دانست که با انواع مشکلات ناشی از دوران سالمندی و یا عوارض ناشی از معلولیت مواجه هستند و بر ادامه فعالیت‌های پژوهشی در این مرکز تأکید کرد.