88310688 (9821+)

جدیدترین مقالات

عروس و داماد جوان که برای دیدار با مادربزرگ خود به کهریزک آمده بودند، با استقبال مسئولین آسایشگاه، شگفت زده شدند.

به گزارش روابط عمومی موسسه خیریه کهریزک ؛ مادربزرگ کهریزکی که آرزوی دیدن نوه دلبند خود را در لباس عروس داشت، به آرزوی دیرینه اش رسید.

عروس و داماد جوان که آماده حضور در مراسم جشن ازدواج شده بودند، پیش از رفتن به مراسم، راهی کهریزک شدند تا مادربزرگ خود را که به دلیل شرایط خاص جسمانی موفق به شرکت در این جشن نشده بود، ملاقات کنند.

در این میان، مسئولان سرای فرهنگی و روابط عمومی هم بیکار ننشسته و پذیرایی قابل توجهی از این زوج خوشبخت کردند. چیدن خنچه عقد نمادین، دف نوازی گروه هنری و هلهله شادی سالمندان حاضر در این مراسم، عروس و داماد جوان را شگفت زده کرد.

در پایان این مراسم، پدر عروس خوشبخت در گفتگو با خبرنگار کهریزک، اظهار داشت : مادرم از زمانی که فرزندم کوچک بود، آرزو داشت روزی او را در لباس عروسی ببیند، گرچه بیماری اجازه حضور او را در جشن ازدواج نوه دلبندش نداد، اما امروز اینجا هستیم تا رویای مادر به واقعیت تبدیل شود.

پدر نو عروس خوشبخت همچنین با قدردانی از مسئولین آسایشگاه خیریه کهریزک تهران که موجبات شادی مادر خود و عروس و داماد را فراهم نمودند، برای همه جوانان شهر و کشور آرزوی خوشبختی کرد.