88310688 (9821+)

جدیدترین مقالات

با حضور جمع کثیری از خیرین، مددجویان، مدیران و کارکنان آسایشگاه خیریه کهریزک، نماز عید سعید فطر در جوار محراب نور این مجموعه خیریه اقامه شد.

به گزارش روابط عمومی آسایشگاه خیریه کهریزک تهران ؛ همزمان با سراسر کشور و به شکرانه حلول ماه شوال، نماز عید سعید فطر در آسایشگاه خیریه کهریزک اقامه شد.

در این همایش مذهبی، جمع کثیری از خیرین، مددجویان، مدیران و کارکنان آسایشگاه خیریه کهریزک بعد از یک ماه عبادت و بندگی خداوند متعال، نماز عید سعید فطر را به امامت حجت‌الاسلام والمسلمین شریفی اقامه کردند.

امام جماعت محراب نور آسایشگاه در خطبه های نماز عید فطر با تبریک حلول ماه شوال، ماه مبارک رمضان را ماه اخلاص و ازخودگذشتگی خواند و گفت : خدای بزرگ را شاکریم که توفیق داد تا یک سال دیگر در سلامتی کامل، روزه های خود را بگیریم و امیدواریم که قبول درگاه حق تعالی باشد.

وی با اشاره به خطبه های امیرالمومنین علی علیه السلام در نهج‌البلاغه هم گفت : آن امام بزرگوار همواره تأکید داشتند که باید آماده سفر آخرت بود، تجهیزات سفر باید به قدر کافی باشد، چرا که راه طولانی است و پر از پیچ و خم های فراوان.

حجت‌الاسلام شریفی امام زمان (عج) را ناظر اعمال ما دانست و افزود : یک عمر بندگی خداوند را می کنیم که ثمره و میوه این زحمات را دریافت نماییم. بدانید که انسانیت و ازخودگذشتگی بهترین ثمره اعمال ماست و در غیر اینصورت به بیراهه رفته ایم.

امام جماعت محراب نور آسایشگاه با تقدیر از خدمات شبانه روزی کارکنان کهریزک در حق مددجویان، از همه خیرین حاضر در محل اقامه نماز دعوت کرد تا همچنان در سرویس دهی به سالمندان و معلولین از هیچ کوششی فروگذار نکنند.