88310688 (9821+)

جدیدترین مقالات

امید حاجیلی و گروه حاجیلیتو، همراه با تعدادی ازنوجوانان هنرمندکه سازهای بادی می نواختن، شبی خاطره انگیز برای مددجویان کهریزک ساختند.

به گزارش روابط عمومی موسسه خیریه کهریزک ؛ در سومین روز از جشنواره بهاره کهریزک، اینبار امید حاجیلی هنرمند دوست داشتنی و یار دیرین آسایشگاه، داوطلب هنرنمایی برای مددجویان و پرستاران آنان شد.

امید حاجیلی در حالی که سالن اجتماعات آسایشگاه خیریه کهریزک مملو از جمعیت بود، از صمیم دل ترانه هایی چون دخت شیرازی، سلام علیکم، دلبر، پریزاد، یار یار، ای داد بیداد و ایران را تقدیم مشتاقان دیدن و شنیدن هنرنمایی خود کرد.

در کنار اجرای این هنرمند، تعدادی از نوجوانان هنرمندی که سازهای بادی می نواختند،  با اجرای دلنواز انواع برنامه‌های هنری، نشان دادند که در آینده نزدیک حرف های زیادی در عرصه موسیقی برای گفتن خواهند داشت.

در پایان این اجرای ماندگار، امید حاجیلی خطاب به دوستداران خود گفت: باز هم تجربه ای دیگر از حضور در کهریزک نصیب من و دوستانم شد تا در کنار شما مهربانان باشیم و همه با هم به شادی و سرور فکر کنیم. گذر عمر و روزگار شاید دوباره ما را به کهریزک کشاند و خاطر جمع باشید در این صورت،  احساسات پاک شما را به دل و جان می خریم.

جشنواره بهاره آسایشگاه خیریه کهریزک طی یک هفته با حضور هنرمندان نام آشنا و محبوبی که به صورت افتخاری در جمع سالمندان و معلولین حاضر می شوند، ادامه خواهد داشت.