88310688 (9821+)

جدیدترین مقالات

با دعای خیر ده ها نفر از سالمندان و معلولین و با حضور مدیران و کارکنان آسایشگاه خیریه کهریزک، تیم ملی بسکتبال با ویلچر کشور برای شرکت در مسابقات پاراآسیایی، تهران را به مقصد چین ترک کرد.

به گزارش روابط عمومی موسسه خیریه کهریزک ؛ با پایان یافتن آخرین اردوی آماده سازی تیم ملی بسکتبال با ویلچر کشور که به میزبانی آسایشگاه خیریه کهریزک برگزار شد، این تیم تهران را به مقصد چین ترک کرد.

در بدرقه رسمی تیم ملی بسکتبال با ویلچر کشور که با حضور ده ها نفر از سالمندان و معلولین، مدیران و کارکنان آسایشگاه و تنی چند از مسئولان کشوری و فدراسیون جانبازان و معلولین برگزار شد، دکتر نحوی نژاد اظهار امیدواری کرد آسایشگاه خیریه کهریزک میزبانی شایسته برای ملی پوشان ایران اسلامی بوده باشد.

وی به بازیکنان تیم ملی یادآور شد: فارغ از هر نتیجه ای که به دست آورید، باعث افتخار جامعه معلولین کشور هستید، با این حال امیدواریم همانند دوره گذشته و با کسب عنوان قهرمانی، دل میلیون ها ایرانی را شاد کنید.

دکتر نحوی نژاد نمایندگان آسایشگاه خیریه کهریزک در تیم ملی بسکتبال با ویلچر کشور را نیز خطاب قرار داد و گفت: آقایان هادی اظهر، ابوالفضل جلالی و وحید سعادت پور که خود سکاندار ورزش کهریزکه هستند، آنقدر شایستگی دارند که به عنوان نفرات اصلی تیم راهی بازی های پاراآسیایی می شوند و این باعث افتخار و سربلندی همه مددجویان و کارکنان کهریزک است.

تیم ملی بسکتبال با ویلچر کشور در حالی تهران را به مقصد هانگژو چین ترک کرد که عنوان قهرمانی دوره پیشین این مسابقات و نیز مقام سومی جهان را در کارنامه ورزشی خود دارد.