88310688 (9821+)

جدیدترین مقالات

با حضور گروه های مختلف هنری، جشن های باشکوهی به مناسبت عید غدیر خم در آسایشگاه خیریه کهریزک  تهران و البرز برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی موسسه خیریه کهریزک ؛ با اجرای ماندگار رضا مهاجر خواننده و ترانه سرای نامدار وطن، جشن های باشکوه عید غدیر خم در آسایشگاه خیریه کهریزک تهران آغاز شد.

در این جنگ شادی که نیکوکاران بسیاری، مددجویان کهریزک را همراهی می کردند، این هنرمند نسل جوان با اجرای برنامه ای زیبا و شورانگیز، تحسین همه حاضران را برانگیخت.

در جشنی دیگر که با همت اداره کل ورزش و جوانان استان تهران در سالن ورزشی پوریای ولی آسایشگاه برگزار شد، علاوه بر اجرای انواع برنامه‌های هنری و فرهنگی، از ورزشکاران ملی پوش کهریزک که در رشته های بسکتبال با ویلچر، تنیس روی میز و بوچیا عضو تیم ملی کشورمان هستند، به طور ویژه تجلیل شد.

شایان ذکر است در پایان این مراسم که در ورزشگاه پوریای ولی به انجام رسید ، دکتر جوادی مدیرکل اداره ورزش و جوانان استان تهران قول مساعد داد تا با حضور وزیر محترم ورزش و جوانان در آسایشکاه خیریه کهریزک ، ضمن دیدار با ورزشکاران فعال و معلول این مجموعه ، در توسعه همه جانبه ورزش میان علاقه مندان به رشته های مختلف ورزشی تلاش نماید .

مولوی خوانی علی صادقی یکی از اعضاء هیئت های مذهبی تهران در آسایشگاه خیریه کهریزک همراه با تیم سیار در تمامی اماکن مجموعه یکی دیگر از برنامه های این عید سعید بود که در وصف مولای متقیان حضرت علی علیه السلام به اجرای برنامه پرداختند.