88310688 (9821+)

جدیدترین مقالات

رویداد استارت آپ از ایده تا بازار ویژه فناوری های شناختی مرتبط با معلولین و سالمندان در سالن اجتماعات مرکز علمی کاربردی کهریزک برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی موسسه خیریه کهریزک؛ با حضور اساتید و روسای دانشگاه کهریزک و با همکاری مرکز علوم شناختی نهاد ریاست جمهوری، پنجمین رویداد استارت آپ از ایده تا بازار در محورهای توانبخشی شناختی، عصبی، عضلانی و تجهیزات توانبخشی به میزبانی آسایشگاه خیریه کهریزک تهران برگزار شد.
فاطمه سادات محمدی مدیر روابط عمومی مرکز علمی کاربردی کهریزک در تشریح این رویداد علمی و تخصصی، به بیان جزئیات و نحوه اجرای استارت آپ از ایده تا بازار پرداخت.
وی با بیان اینکه طی فراخوانی به دانشگاه های معتبر کشور اقدام به برگزاری این همایش تخصصی کردیم، اظهار داشت : از سال گذشته و تا پایان بهمن ماه، ۲۳ مقاله ویژه فناوری های شناختی مرتبط با معلولین و سالمندان به مرکز علمی کاربردی کهریزک رسید تا مورد ارزیابی هیأت داوران متشکل از اساتید مجرب دانشگاه قرار گیرد.
وی تصریح کرد : در نهایت هیأت داوران ۶ مقاله را به عنوان برگزیدگان این همایش تخصصی انتخاب کرد تا به ارائه جزئیات از جانب ارسال کنندگان رسیده و مورد قضاوت قرار گیرند.
محمدی افزود : همانطور که انتظار می رفت، در این استارت آپ برگزیدگان به دفاع از مقالات خود پرداخته تا اثبات کنند که ایده های فناورانه آنها، صلاحیت لازم برای انتخاب شدن به عنوان ایده برتر را دارد.
مدیر روابط عمومی مرکز علمی کاربردی کهریزک با معرفی نفرات و ایده های برتر نیز گفت : هیأت داوران دکتر میلاد جعفری سیسی با طرح کیدزلند ( انیمیشن های تعاملی برای بهبود روابط اجتماعی کودکان طیف اوتیسم ) را به عنوان برترین ایده انتخاب کرد. جایزه دوم به صورت مشترک به دو طرح بازیوتراپی کاری از گروه دکتر علی دلاوری، سامانی و تیموری و نیز طرح بهبود و توانبخشی اختلالات حرکتی کاری از سپیده جعفری اختصاص یافت و بالاخره طرح توانبخشی شناختی با استفاده از فناوری های واقعیت مجازی از جانب دکتر محمد رضا عشاقی رتبه سوم را از آن خود کرد.
پنجمین رویداد استارت آپ از ایده تا بازار در حالی به پایان رسید که برگزیدگان این همایش تخصصی، جوایز خود را از دست مدیران مرکز علمی کاربردی کهریزک دریافت کردند.