88310688 (9821+)

جدیدترین مقالات

۸۵ ورزشکار جوان و سالمند ساکن در آسایشگاه خیریه کهریزک تهران در چهار رشته ورزشی، به رقابتی هیجان انگیز و دیدنی پرداختند.

به گزارش روابط عمومی موسسه خیریه کهریزک ؛ به مناسبت فرارسیدن ۲۵ تیر، روز بهزیستی، تورنمنت ورزشی معلولین و سالمندان  در سالن پوریای ولی آسایشگاه خیریه کهریزک تهران برگزار شد.

در این دوره از مسابقات که با شرکت ۸۵ ورزشکار در چهار رشته ورزشی تنیس روی میز، مسابقه با ویلچر های برقی، دارت و ایردارت به انجام رسید، نفرات برتر هر رشته حائز دریافت هدایای نفیسی شدند.

در مسابقه مهیج ویلچر های برقی به ترتیب شهرام زارعی، زهرا ملکی و ناهید یاس بولاغی عناوین اول تا سوم را به دست آوردند.

در رشته دارت، جمال حسام اول شد، علی احسن امینی دوم و حسینعلی موسوی به مقام سوم رسید.

در رشته ایردارت نیز انور حسینی به مقام قهرمانی رسید، قاسم سعیدی جایگاه دوم را کسب کرد و زلیخا باقری رتبه سوم را از آن خود کرد.

اوج هیجان در مسابقات تنیس روی میز بود که در دو جدول ۱۲ نفره برگزار شد و در پایان، نوروز زیوری عنوان نخست را تصاحب کرد، علی مهرعلیزاده به جایگاه دومی رضایت داد و علی احسن امینی به مقام سومی قناعت کرد.

ورزشگاه پوریای ولی آسایشگاه خیریه کهریزک همه روزه میزبان جمع زیادی از معلولین و سالمندان است که زیر نظر مربیان خود در رشته های مختلف ورزشی، به تمرینات گروهی مشغول می شوند. تنیس روی میز، دارت و ایردارت، بسکتبال با ویلچر، شطرنج، بوچیا و دومیدانی از جمله رشته های ورزشی است که در این باشگاه ورزشی به معلولین و سالمندان کهریزک اختصاص یافته است.