88310688 (9821+)

جدیدترین مقالات

به همت کلیسای جماعت ربانی و با حضور اقلیت های مذهبی ، میلاد با سعادت حضرت عیسی مسیح  در آسایشگاه خیریه کهریزک برگزار شد .

به گزارش روابط عمومی آسایشگاه خیریه کهریزک ؛ با  زمزمه دکلمه ای زیبا از سوی کلاریک مانوکیان ، جشن میلاد با سعادت حضرت عیسی مسیح در آسایشگاه خیریه کهریزک برگزار شد .

در این مراسم زیبا علاوه بر مددجویان مسیحی ساکن در کهریزک ، مددجویانی از سرای احسان و مرکز روانپزشکی رازی نیز حضور داشتند . در این جشن زیبا که با همراهی مدیران و کارکنان کهریزک همراه بود ، دکتر نحوی نژاد با تبریک میلاد با سعادت پیامبر نور و رحمت به همه مسیحیان جهان به ویژه مددجویان حاضر در این مراسم ، گفت : مسیح پیام آور صلح و دوستی در میان اقشار مختلف مردم بود . مسیح متولد شد تا در سایه الطاف الهی مردم را به یگانه پرستی و وحدت دعوت کند .

وی همچنین با آرزوی اینکه سال 2023 برای تمام مردم جهان سالی سرشار از صلح و دوستی و همچنین آرامش باشد ، تصریح کرد : باعث افتخار است که کهریزک خادم تمام مددجویان فارغ از هر دین و آیینی باشد . امروزه ما افتخار داریم که در خانه بزرگ کهریزک میزبان مددجویان مسیحی هستیم که در کمال آرامش و آسایش با همنوعان خود زندگی می کنند.

مدیر آسایشگاه خیریه کهریزک تأسی از آموزه های حضرت مسیح در خدمتگزاری به نیازمندان جامعه را به همگان توصیه و بر رفع نیازهای درماندگان و اقشار آسیب پذیر جامعه تأکید کرد .

در بخش دیگری از این مراسم کشیش ادموند ریحانیان  با تبریک میلاد مسیح بر تمام رهروان آن پیامبر نور و رحمت گفت : خداوند برای مولودی بنام مسیح ، بخشی از خاک زمین را برداشت و از روح خود بر او دمید تا روشنی بخش زمین و آسمان ها باشد . مسیح متولد شد تا به همه انسانها یادآوری کند هر خدمتی که به همنوعان خود می­کنند ، در واقع به خداوند خدمت می کنند .

کشیش ریحانیان با اشاره به انجیل مقدس نیز گفت : گرچه برخی تابیده شدن این نور را نپذیرفتند و ترجیح دادند که در تاریکی بمانند چون می دانستند که روشنایی بسیاری از حقایق را برای دیگران آشکار می کند . بنابراین به مبارزه برخواسته و تاریکی را همچنان پیشه کردند .

ادموند ریحانیان با دعوت از همگان برای کمک به نیازمندان اظهار داشت : بیایید تا با برگرفتن از آموزه های مسیح به یاری یکدیگر بشتابیم و خداوند را در این سال و در تمامی سالها از خود راضی و خشنود نماییم .

گفتنی است گروه سرود امانوئل با اجرای سرودهای مذهبی ،  فضای روحانی به این مراسم بخشید . اهداء هدایای مددجویان مسیحی از سوی خادمین کلیسای جماعت ربانی و شادی آفرینی بابانوئل کهریزکی از دیگر بخشهای این مراسم مذهبی بود .