88310688 (9821+)

جدیدترین مقالات

دکتر نحوی نژاد در دیدار با مددجویان ساکن در آسایشگاه خیریه کهریزک، رسیدگی به خواسته های معقول آنان را وظیفه خود و دست اندرکاران مجموعه دانست و بر پیگیری مجدانه در رفع مشکلات همگان تأکید کرد.

به گزارش روابط عمومی موسسه خیریه کهریزک ؛ در سلسله دیدارهای چهره به چهره مدیر آسایشگاه خیریه کهریزک تهران با معلولین و سالمندان، رفع مشکلات طرح شده از سوی آنان در دستور کار قرار گرفت.

وی خطاب به مددجویانی که مسائل و موضوعات مختلف مربوط به زندگی خود در کهریزک را مطرح می کردند، گفت : همه شما عزیزان من هستید و ما وظیفه داریم تا خواسته های معقول و قابل انجام را به بهترین شکل ممکن جامه عمل بپوشانیم.

دکتر نحوی نژاد خاطرنشان کرد : من شما را بیش از فرزندان خود می بینم و این طبیعی است که بیشتر از آنان، به فکر شما باشم.

وی زندگی آرام و آسوده را از حقوق اولیه مددجویان دانست و افزود : مجموعه عوامل مختلفی دست به دست یکدیگر داده اند تا رفاه و آسایش شما را تأمین کنند. شما هم باید از فرصت های ایجاد شده بهترین استفاده را ببرید و ثابت کنید که شایسته برخورداری از یک زندگی سالم هستید.

مدیر آسایشگاه خیریه کهریزک تهران در پایان عنوان کرد : این دیدارهای رو در رو کمک زیادی به ما می کند تا خواسته های به حق همه عزیزانمان را بیشتر شناسایی و تلاش نماییم تا رفاه نسبی را در محل زندگیشان برقرار کنیم.

قابل ذکر است امکانات تحصیلی، تفریحی و ورزشی، سرگرمی و آموزشی، هنرآموزی و اشتغال به شکل قابل توجهی در کهریزک فراهم شده تا در تحقق شعار « کهریزک مکانی است برای زندگی کردن، نه زنده ماندن » برای همه مددجویان تحت پوشش تلاشی مضاعف شود.