88310688 (9821+)

جدیدترین مقالات

با حضور طه شفیعی فرمانده مرکز مقاومت بسیج وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و روسای بسیج واحد‌های تابعه آن وزارتخانه، دیدار و دلجویی از مددجویان در برنامه یک روزه میهمانان آسایشگاه خیریه کهریزک قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی موسسه خیریه کهریزک؛ دکتر طه شفیعی فرمانده مرکز مقاومت بسیج وزارت تعاون در دیدار با دکتر نحوی نژاد مدیر آسایشگاه خیریه کهریزک، اعلام آمادگی خود و روسای بسیج واحد‌های تابعه آن وزارتخانه را برای امدادرسانی به مددجویان کهریزک اعلام کرد.

وی خطاب به مدیران آسایشگاه اظهار داشت : همه شما و کارکنان این مرکز باعث شرافت این مرز و بوم هستید و زینب وار از بیماران نگهداری و پرستاری می کنید.

طه شفیعی با اشاره به دیدار خود و هیأت همراه از بیماران در بخش های مختلف نیز گفت : خدمت به جمعیتی بزرگ از سالمندان و معلولین و تأمین نیازهای فراوان آنان، عزمی جهادی می طلبد که خوشبختانه در این مکان مقدس به آن پرداخته می شود. امیدوار هستیم ما هم بتوانیم به عنوان خادمین این سازمان، در امر خطیر کمک به نیازمندان جامعه گام های اساسی برداریم

در ابتدای این دیدار، دکتر نحوی نژاد مدیر آسایشگاه خیریه کهریزک تهران از روسای واحد‌های تابعه بسیج وزارت تعاون دعوت کرد کهریزک را خانه خود بدانند و سفیران این مرکز در جامعه باشند.

وی پدیده سالمندی را یکی از چالش های پیش روی جامعه دانست و گفت : ۸ درصد از جمعیت ۱۰ میلیونی سالمندان کشور نیازمند مراقبت های شبانه روزی و پرستاری هستند، در حالی که ظرفیت کل آسایشگاه های کشور ۲۰ هزار تخت است که تدابیر دولتمردان و سازمان های مردم نهاد برای سرویس دهی به سالمندان در منازلشان را می طلبد.

دکتر نحوی نژاد ابراز امیدواری کرد تشکل های دولتی بتوانند در کنار مدیران و دست اندرکاران مراکز نگهداری خیریه، نقشی موثر و سازنده ایفا نمایند.