88310688 (9821+)

جدیدترین مقالات

سید مرتضی بختیاری رییس کمیته امداد امام خمینی(ره)  به اتفاق جمعی از مدیران و معاونان این نهاد انقلابی با حضور در آسایشگاه خیریه کهریزک تهران، به دیدار سالمندان و معلولین ساکن در این مجموعه خیریه رفت.

به گزارش روابط عمومی موسسه خیریه کهریزک ؛ رییس کمیته امداد امام خمینی(ره)  در زمان حضور در کارگاه های هنری سالمندان و معلولین، آسایشگاه خیریه کهریزک را از مفاخر نظام دانست که توانسته است با بهره‌گیری از توان خیرین ، در ساماندهی زندگی جمع کثیری از مددجویان موفق عمل نماید.

وی به هنگام حضور بر بالین بیماران بستری نیز گفت: خداوند متعال را شاکریم که درمان اقشار ضعیف جامعه بر روی زمین نمی ماند و این مجتمع در امر درمان این عزیزان، عزمی راسخ و جدی دارد.

سید مرتضی بختیاری همچنین در نشستی با مدیران ارشد آسایشگاه خیریه کهریزک، با شنیدن دغدغه‌های آنان در اداره این مجموعه خیریه گفت:از مزیت‌های چنین اماکنی، قداست و معنویت حاکم بر آن است که باعث می شود مردم خیرخواه، امداد رسانی به آن را در برنامه همیشگی خود قرار دهند.

رییس کمیته امداد امام خمینی(ره)  همچنین اذعان داشت: به جان می خریم خدمت به محرومان جامعه را و انشاالله که بتوانیم در کمک به این مرکز خیریه، مثمرثمر باشیم.