88310688 (9821+)

جدیدترین مقالات

یون کانگ هیون سفیر کره‌جنوبی در رأس هیأتی عالی‌رتبه از آسایشگاه خیریه کهریزک دیدار کرد.

به گزارش روابط عمومی موسسه خیریه کهریزک ؛ یون کانگ هیون سفیر کره‌جنوبی در دیدار از آسایشگاه خیریه کهریزک، بر حمایت همه جانبه از این مرکز خیریه تأکید کرد.

وی همچنین در دیدار با اعضای هیأت امنا و مدیره موسسه خیریه کهریزک، فعالان اجتماعی و فرهنگی، اصحاب رسانه، مدیران و کارکنان آسایشگاه خیریه کهریزک گفت: دولت کره‌جنوبی ارزش زیادی به همکاری با سازمان‌های خیریه می دهد و در تلاش است تا به نیازهای آنان پاسخ دهد.

هیون با اشاره به مشکلات پیش آمده در امور تجاری ایران و کره‌جنوبی هم گفت: با این وجود در تلاش هستیم تا روابط خوبی با دولت ایران داشته باشیم، همانطور که در دوران کرونا این روابط حفظ شد.

وی با توجه به اشتراکات فرهنگی و اجتماعی دو کشور نیز گفت: گرچه به دلیل تحریم ها، ظرفیت همکاری دوطرف به اندازه کافی نیست، اما با همکاری های انسان‌دوستانه سعی داریم تا همچنان به روابط خود ادامه دهیم.

سفیر کره‌جنوبی با تشکر از استقبال گرم و میهمان نوازی مسئولان کهریزک هم گفت: خوشحالیم که با این موسسه آشنا شدیم و روزنه‌ای ایجاد شد تا در آینده نزدیک نیز همکاری های خوبی با کهریزک داشته باشیم.

در این دیدار ، حمید قبادی دانا مدیرعامل موسسه خیریه کهریزک، دامنه و پهنای خدمات ارزشمند این موسسه را بسیار گسترده معرفی کرد و گفت: این سازمان توانسته است به پشتوانه کمک های مردمی بیش از ۴۰۰۰ نفر از افراد نیازمند رسیدگی را تحت پوشش قرار داده و نقشی تأثیرگذار در کشور داشته باشد.

وی الگوبرداري برخی کشورها از کهریزک را یادآور شد و افزود: فعالیت های کهریزک در طول ۵۰ سال گذشته ثابت کرد مردم نوعدوست کشورمان می توانند پرچمدار خیرخواهی در جهان باشند.

مدیرعامل موسسه خیریه کهریزک با تقدیر از اقدامات انسان‌دوستانه دولت و مردم کره‌جنوبی، اظهار امیدواری کرد این تعاملات و همکاری ها همچنان در مسیر گسترش حرکت کند.

در پایان دیدار یون کانگ هیون سفیر کره‌جنوبی و هیأت همراه از آسایشگاه خیریه کهریزک و به رسم یادبود، هدایایی مشتمل بر محصولات هنری ساخت هنرمندان معلول ساکن در این مجموعه خیریه به ایشان تقدیم شد.