88310688 (9821+)

جدیدترین مقالات

تنی چند از مدیران بانک صادرات ایران با حضور در آسایشگاه خیریه کهریزک، به دیدار سالمندان و معلولین این مجموعه خیریه رفتند.

به گزارش روابط عمومی آسایشگاه خیریه کهریزک ؛ در نشست مشترک جمعی از مدیران بانک صادرات ایران با مدیر آسایشگاه خیریه کهریزک، بر اهمیت اجرای مسئولیت اجتماعی آن بانک در قبال سالمندان و معلولین تأکید شد.

فریدون صالحیان معاون روابط عمومی بانک صادرات ایران با ابراز خرسندی از این دیدار، اظهار داشت : تاریخچه پر افتخار کهریزک به ما می گوید در این رهگذر، افراد و موسسات و سازمانهای مختلف در شکوفایی این سازمان بزرگ دخیل بوده اند و ما نیز در صدد هستیم تا همچون گذشته در خدمت شما باشیم.

وی با اشاره به حضور در جمع هنرمندان معلول کهریزک و دیدن هنرنمایی آنان نیز گفت : پرداختن به امور فرهنگی از اهمیت خاصی برخوردار است و خوشحالیم که این مهم در کهریزک به نحو شایسته ای دنبال می شود.

صالحیان با بیان اینکه بانک صادرات همواره در امور خیر پیشتاز بوده است، تصریح کرد : اطمینان خاطر داشته باشید با جمع بندی پیشنهادات و بررسی همه جانبه توسط مدیران بانک، در خدمتگزاری به مددجویان کهریزک آماده همکاری خواهیم بود.

در ابتدای این نشست، دکتر نحوی نژاد درک واقعیت های جاری در این مرکز را نشان از شناخت عمیق مردم و مسئولان کشوری دانست و بر اهمیت مشارکت حداکثری همه سازمان ها و نهادهای دولتی و خصوصی در بالندگی بیشتر آسایشگاه خیریه کهریزک تأکید کرد.

وی اهمیت به مقوله فرهنگ را بخش جدایی ناپذیر زندگی مددجویان کهریزک اعلام کرد و گفت : مشارکت در امور کهریزک تنها به مسائل عمرانی و بهداشتی خلاصه نمی شود، بلکه حمایت از خدمات فرهنگی از ملزوماتی است که می تواند کمک شایانی به بهبود کیفیت زندگی مددجویان کند.

مدیر آسایشگاه خیریه کهریزک یکی از دغدغه های مهم در شرایط فعلی را ایجاد بنیادی فرهنگی با استانداردهای تعریف شده برشمرد که در آن بتوان کلاس های مختلف هنری و آموزشی را تجمیع کرد و تالاری که بشود استعداد های درخشان معلولین و سالمندان را ظهور و بروز داد.