88310688 (9821+)

جدیدترین مقالات

دکتر نحوی نژاد در اولین روز از بهار سال ۱۴۰۳ هجری خورشیدی با حضور در بخش‌های مختلف بستری مددجویان، فرارسیدن نوروز باستانی را به یکایک این عزیزان تبریک گفت.
 
به گزارش روابط عمومی موسسه خیریه کهریزک ؛ در اولین ساعات کاری سال نو، دکتر نحوی نژاد به دیدار پدران و مادران سالخورده رفت تا فرارسیدن عید نوروز را به یادگاران سپید موی جامعه تبریک بگوید،
وی سپس به دیدار بیماران مبتلا به ام اس شتافت تا ضمن دلجویی و تبریک سال نو، از آخرین وضعیت جسمی و روحی و درمانی آنان آگاه شود.
مقصد بعدی دکتر نحوی نژاد، حضور در محل زندگی معلولین جوان بود تا علاوه بر تقدیم عیدی های آنان، از برنامه‌های رفاهی در نظر گرفته شده برای سال جاری، سخن بگوید.
 وی در گرماگرم دیدار از بخش‌های مختلف بستری مددجویان، پای صحبت پرستاران و کادر درمانی نیز نشست و از نزدیک به خواسته های این تلاشگران عرصه خدمتگزاری در کهریزک، توجه و قول مساعد داد تا در اولین فرصت ممکن به نیازهای مطرح شده رسیدگی کند.
 
دکتر نحوی نژاد خطاب به پرستاران و کادر درمانی که در نخستین روز از بهار طبیعت مشغول خدمت به مددجویان هستند، گفت: به برکت دعای خیر بیماران، قطع به یقین زندگی شما و خانواده هایتان در پیشگاه خداوند رحمان بیمه می شود و ما نیز نهایت تلاش خود را جهت رفاه و تأمین نیازهای شما به کار می بندیم.
 
مدیر آسایشگاه خیریه کهریزک سعادت دنیا و آخرت را نصیب کسانی دانست که با وجود مشقت های فراوان، دل در گرو خدمت به سالمندان و معلولین دارند و این عزیزان را جزئی از خانواده خود می دانند.