88310688 (9821+)

جدیدترین مقالات

به همت خیرین و نیکوکاران، یک روز شاد و بیاد ماندنی برای معلولین جوان کهریزک در روستای گردشگری هاجرآباد رقم خورد.

به گزارش روابط عمومی موسسه خیریه کهریزک ؛ کاروان یکصد نفری معلولین جوان آسایشگاه کهریزک تهران در حالی آسایشگاه را به مقصد روستای گردشگری هاجرآباد واقع در منطقه خوش آب و هوای سرخ حصار ترک کرد که نیکوکاران و یاران مهربان خود را به همراه داشت.

در این سفر یک روزه، داود براتی یار دیرین و وفادار کهریزک به همراه سایر همراهان خود بخش زیادی از هزینه های سفر را متقبل شد و فرزانه گلکار از گروه همیاران جوان که سالهاست به عنوان نیکوکار یاور این مجموعه ی خیریه است، اقلام پذیرایی توانخواهان عزیز را تهیه کرد.

زینب جوکانی مددکار اجتماعی و سرپرست گروه اعزامی با توصیف این سفر خاطره انگیز، گفت : یکی از زیباترین روزهای زندگی عزیزان ما، در این سفر یک روزه به روستای گردشگری هاجرآباد رقم خورد.

وی اضافه کرد : از بدو ورود به باغ ویلای روستای خوش آب و هوای هاج آباد برای معلولین جوان کهریزک، تمهیدات مختلف در فضایی شاد و مفرح توسط نیکوکاران همراه در نظر گرفته شده بود تا بهترین ساعات ممکن را برای آنان ایجاد نمایند.

روابط عمومی موسسه خیریه کهریزک با ادای احترام به داود براتی و گروه همراه وی، همچنین عرض ادب به بانو گلکار از گروه همیاران جوان که موجبات شادی جمع زیادی از معلولین جوان را فراهم نمودند، برای تمامی حامیان خانواده بزرگ کهریزک از خداوند منان طلب صحت و سلامتی می نماید.