88310688 (9821+)

جدیدترین مقالات

بیش از 250 دوچرخه‌سوار پیشکسوت و جوان مسیر 35 کیلومتری میدان قزوین تا آسایشگاه خیریه کهریزک استان تهران را رکاب زدند تا در جشن باشکوه عید سعید غدیر شرکت کنند.

به گزارش روابط عمومی موسسه خیریه کهریزک ، با هماهنگی و پشتیبانی باشگاه فرهنگی - ورزشی نور در یازدهمین سال متوالی، رکاب‌زنان دوستدار کهریزک، از نخستین ساعات بامداد روز عید غدیر خم در میدان قزوین تهران‌گرد هم آمدند تا پس از طی مسافت 35 کیلومتری، به دیدار سالمندان و معلولین ساکن در آسایشگاه خیریه کهریزک بیایند.

شرکت در جشن عید سعید غدیر خم که با حضور هنرمندان افتخاری کهریزک بر پا شد و اهدا کمک‌های نقدی، از دیگر برنامه‌های این ورزشکاران علاقه‌مند به امور خیر و خیرخواهی بود.

مریم اکبری سرپرست دوچرخه‌سواران حاضر در کهریزک، با ابراز خرسندی از این رویداد ورزشی دیدار با سالمندان و معلولین را بهترین هدیه خداوند در روز عید غدیر خم برای این ورزشکاران دانست که نصیب آنان شده است.

وی علاقه وافر ورزشکاران را به دیدار از سالمندان و معلولین را موهبتی الهی دانست و افزود: بسیاری از اعضاء تور دوچرخه‌سواری، دوستان ثابتی در کهریزک دارند که بدو ورود، به دنبال آنان می‌گردند تا دیداری تازه کنند و ساعاتی را در کنار یکدیگر باشند.

این بانوی ورزشکار با تقدیر از مسئولین آسایشگاه خیریه کهریزک که موجبات این حضور مستمر را فراهم نمودند، وعده دیدار را به سال آینده موکول و برای همه بیماران از خداوند بزرگ طلب عافیت و سلامتی کرد.

گفتنی است درحرکتی نمادین و در مسافتی 300 متری، جمعی از معلولین و سالمندان ورزشکار به کاروان دوچرخه‌سواران پیوستند و این مسافت را باهم تا مقصد تعیین‌شده یعنی مزار مؤسس خیریه کهریزک زنده‌یاد دکتر حکیم زاده طی کردند.