88310688 (9821+)

جدیدترین مقالات

در طولانی ترین شب سال، سالمندان و معلولین ساکن در آسایشگاه خیریه کهریزک تهران گردهم آمدند تا سنت دیرینه شب یلدا را همراه با حامیان خود به شادی و سرور بگذرانند.

به گزارش روابط عمومی موسسه خیریه کهریزک ؛ با تفأل به دیوان حضرت حافظ،جشن خانواده بزرگ کهریزک در شب یلدا آغاز شد.

در این جشن باشکوه که جمع کثیری از خیرین و نیکوکاران همراه با مدیران و کارکنان آسایشگاه خیریه کهریزک ترجیح دادند تا در کنار مددجویان کهریزک یکی از زیباترین شب های سال را سپری کنند، گروه های مختلف هنری با اجرای برنامه‌های شاد و متنوع، اوقات خوشی را ارزانی همگان کردند.

در بخشی از این همایش زیبا، دکتر نحوی نژاد مدیر آسایشگاه خیریه کهریزک با قدردانی از تمامی کسانی که موجبات شادمانی سالمندان و معلولین را فراهم می کنند، گفت: اینجا تنها یک مرکز نگهداری و پشتیبانی از مددجویان نیست، بلکه کهریزک به معنای واقعی کلمه یک خانه و خانواده بزرگ است که شادی ها و غم های خود را باهم سهیم هستند.

وی افزود: همه ما بر سر یک سفره می نشینیم، گردش ها و تفریحات را در کنار هم هستیم و حتی در صورت بروز مشکلات و ناراحتی ها، غمخوار یکدیگر می مانیم تا ثابت کنیم به ارزش های خانوادگی پایبندیم.

دکتر نحوی نژاد خطاب به نیکوکاران و هنرمندان افتخاری کهریزک هم گفت: با هیچ زبانی قادر به تشکر و قدردانی از شما نیستیم، فقط بدانید هرآنچه که در حق این خانواده محبت می کنید، همه آنها به زندگی خودتان باز می گردد و مطمئن باشید عاقبت بخیری در انتظار شما خواهد بود.

از جلوه های ویژه برگزاری مراسم شب یلدا در آسایشگاه خیریه کهریزک، تهیه کلیه ملزومات پذیرایی از حاضرین توسط نیکوکاران و همراهان این مجموعه خیریه بود.  تجلیل از تنی چند از یاران مهربان کهریزک و تشویق جانانه آنان توسط معلولین و سالمندان از دیگر برنامه‌های این همایش شاد و خاطره انگیز بود.