88310688 (9821+)

جدیدترین مقالات

مراسم سوگواری ۲۸ صفر همزمان با رحلت پیامبر اکرم (ص) و امام حسن مجتبی (ع) با حضور دوستداران اهل بیت علیهم السلام در آسایشگاه خیریه کهریزک برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی موسسه خیریه کهریزک ؛ در سالروز رحلت ملکوتی پیامبر خوبی ها و مهربانی ها، حضرت محمد مصطفی (ص) و کریم اهل بیت امام حسن مجتبی (ع)، آسایشگاه خیریه کهریزک شاهد برگزاری مراسم سوگواری با حضور جمع کثیری از دوستداران اهل بیت علیهم السلام بود.

در این مراسم، سالمندان و معلولین همراه با مدیران و مسئولان آسایشگاه گردهم آمدند تا در این روز محزون به سوگ بنشینند. گروه های مختلف نیکوکاری نیز پس از اتمام خدمات افتخاری خود به این جمع بزرگ پیوستند تا در آئین سوگواری پیامبر عظیم الشان اسلام و امام دوم شیعیان شرکت کنند.

قابل ذکر است در ایام ۲۸ و ۳۰ صفر مصادف با سالروز رحلت پیامبر اکرم (ص)، امام حسن مجتبی (ع) و امام رضا (,ع)، مردم نوعدوست و متدین شهر با اهدا نذورات خود، تأمین کننده چند وعده غذایی مددجویان آسایشگاه خیریه کهریزک شدند.

همچنین دفاتر جلب کمک های مردمی با دریافت انواع هدایای نقدی و غیرنقدی خیرین و نیکوکاران جامعه، روزهای پرکاری را پشت سر گذاشتند.

روابط عمومی موسسه خیریه کهریزک با عرض تسلیت و تعزیت ایام محزون ۲۸ و ۳۰ صفر به عموم هموطنان گرامی، اقدامات شایسته نیکوکاران در رونق بخشیدن به سفره ۱۷۵۰ مددجوی سالمند، معلول و بیمار مبتلا به ام اس را ارج نهاده و از خداوند متعال برای یکایک بانیان خیر، طلب سلامت و سعادتمندی می نماید.