88310688 (9821+)

جدیدترین مقالات

هشتادوپنج کودک خردسال که فرزندان کارکنان پرتلاش آسایشگاه خیریه کهریزک هستند، هم‌زمان با روز جهانی کودک هدایای خود را از دست دکتر نحوی نژاد دریافت کردند.

به گزارش روابط عمومی آسایشگاه خیریه کهریزک؛ با حضور دکتر نحوی نژاد و تنی چند از مدیران آسایشگاه خیریه کهریزک، جشن آینده‌سازان میهن در محل مهدکودک آسایشگاه برگزار شد.

هم‌خوانی آیات نورانی قرآن و اجرای قطعات شاد از سرودهای ملی و مذهبی توسط گروه سرود نونهالان مهدکودک ازجمله برنامه‌های روز جهانی کودک در آسایشگاه خیریه کهریزک بود.

در این مراسم زیبا و جذاب، دکتر نحوی نژاد با تبریک روز جهانی کودک به همه کودکان و نیز مربیان این گرامیان، اظهار داشت: هر یک از کارکنان آسایشگاه در بخش مورد اشتغال خود، وظایفی دارند که باید با دقت تمام بدان پرداخته شود. شما مربیان فهیم و آموزش‌دیده نیز وظایف بسیار مهم و تعیین‌کننده‌ای دارید که از محل اجرای این وظایف، فرزندان آینده‌سازان میهن به نحو احسنت می‌توانند تربیت‌شده و آموزش‌های لازم را فراگیرند.

دکتر نحوی نژاد همچنین یادآور شد: از دیرباز مهدکودک تنها محل نگهداری نبوده، انواع آموزش‌های مختلف متناسب با سنین کودکان برای آنان در حال انجام است که این رسالت شمارا در تعلیم و تربیت این عزیزان سنگین‌تر از دیگر بخش‌ها می‌کند.

مدیر آسایشگاه خیریه کهریزک در پایان افزود: به زحمات همه مربیان و کارکنان مهد کودک به دیده منت می‌نگریم و امیدوار هستیم هر آنچه می‌توانند در مدت حضور فرزندان کارکنان آسایشگاه در مهدکودک، ایجاد محیطی شاد و مرفه را برای آنان هدف‌گذاری نمایند.