88310688 (9821+)

جدیدترین مقالات

نشست عمومی کارکنان آسایشگاه خیریه کهریزک تهران با رویکرد پاسخ به سوالات متعدد پرسنل در فضایی دوستانه و صمیمی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی موسسه خیریه کهریزک ؛ سالن اجتماعات آسایشگاه خیریه کهریزک تهران شاهد برپایی اولین نشست عمومی کارکنان در سال جاری بود.

پاسخ به پرسش های متداول و متعدد پرسنل توسط معاونت های مختلف آسایشگاه و ارجاع درخواست های گوناگون کارکنان به حوزه های مربوطه، از محاسن این نشست عمومی بود.

در بخشی از این گردهمایی، دکتر نحوی نژاد مدیر آسایشگاه خیریه کهریزک تهران با تقدیر از تلاشهای خستگی‌ناپذیر کارکنان، اظهار داشت : در میان پرسنل، هستند کسانی که فعالیت های آنان به چشم نمی آید، اما در حفظ و تأمین منافع آسایشگاه بسیار مثمر ثمر بوده و شایسته تقدیرند.

وی تصریح کرد : بسیاری از شما مطالبات به حق و درستی دارید که باید پیگیری و به سرانجام برسد، ما نیز به شعار عدالت اداری پایبندیم و در استیفای حقوق شما تلاش خواهیم کرد.

دکتر نحوی نژاد، اصلی ترین کار در آسایشگاه را پرستاری دانست و افزود : با ابلاغ آئین نامه ها، به زودی کسری نیروهای این واحد برطرف می شود تا سرویس دهی به مددجویان با آرامش بیشتری همراه باشد.

وی خاطرنشان کرد : شورای اداری معاونین، این آمادگی را دارد تا ضرورت ها و اولویت ها را از میان درخواست های ارائه شده تعیین کرده، تا حقی از کسی ضایع نشود.

مدیر آسایشگاه خیریه کهریزک، آراستگی و آرامش را از حقوق اولیه کارکنان برشمرد و از همگان دعوت کرد با صداقت و مهربانی در خدمت به مددجویان از یکدیگر پیشی بگیرند.