88310688 (9821+)

جدیدترین مقالات

هفتمین سالگرد درگذشت بانو اشرف قندهاری بهادرزاده بر سر مزار آن نیکوکار وارسته و یار دیرین آسایشگاه خیریه کهریزک برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی موسسه خیریه کهریزک ؛ هفتمین سالگرد درگذشت شادروان اشرف قندهاری بهادرزاده با حضور دوستداران امور خیر و خیرخواهی، مدیران، مددجویان و کارکنان آسایشگاه خیریه کهریزک بر سر مزار وی برگزار شد.

دراین مراسم، دکتر نحوی نژاد با ادای احترام به بانوی عشق و ایثار و عاطفه، گفت: سالیان متمادی خانم بهادرزاده را از نزدیک می شناختم و از خدمات ارزشمند ایشان در آسایشگاه خیریه کهریزک و بلکه کشور آگاهی کامل داشتم.

مدیر آسایشگاه خیریه کهریزک با بیان اینکه زنده یاد دکتر حکیم زاده افراد خاصی را با خود همراه کرده بود، تصریح کرد: چهره و سیمای آن بانوی جلیل القدر، تداعی گر این مهم بود که وی یک انسان معمولی نیست، بلکه شخصیتی ویژه است تا گره گشایی از مشکلات روزمره نیازمندان را طریقت زندگی پربرکت خود کند. خداوند بر درجات عالی او بیافزاید و با اولیای الهی محشور بگرداند.

شادروان اشرف قندهاری بهادرزاده از نخستین سال های تأسیس آسایشگاه خیریه کهریزک، به یاری زنده یاد دکتر حکیم زاده شتافت. تشکیل گروه بانوان نیکوکار، ریاست هیأت مدیره موسسه خیریه کهریزک،  ساخت و تجهیز بسیاری از ابنیه موجود در آسایشگاه و تأسیس خانه مادر و کودک در زمان وقوع زلزله مهیب رودبار، در کارنامه درخشان زندگی وی قرار دارد،

سرانجام بانو اشرف قندهاری بهادرزاده در پنجم اسفند سال ۱۳۹۵ دیده از جهان فرو بست و در جوار مزار دکتر حکیم زاده آرام گرفت.