88310688 (9821+)

جدیدترین مقالات

با حضور جمع کثیری از هنرمندان و خیرین، مدیران و دست اندرکاران آسایشگاه خیریه کهریزک در کنار پدران سالمند ساکن در این مجموعه خیریه. جشن روز پدر باشکوه هرچه تمام تر برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی موسسه خیریه کهریزک ؛ درشب میلاد مطهر مولود کعبه، امام علی علیه السلام مصادف با گرامیداشت روز پدر، آسایشگاه خیریه کهریزک غرق در نور و شادی بود.

جمع کثیری از هنرمندان افتخاری کهریزک همچون همیشه آمدند تا با اجرای برنامه‌های هنری، لبخند شادی را بر چهره سالمندان آسایشگاه بنشانند. خیرین و نیکوکاران بسیاری نیز ترجیح دادند به این جمع باصفا پیوسته و با اهدا هدایای خود، دل های این عزیزان را شاد نمایند.

محسن پزشکی مدیر روابط عمومی آسایشگاه خیریه کهریزک در بخشی از این مراسم، با تبریک فرارسیدن میلاد امام اول شیعیان،علی (ع) و روز پدر به همه پدران سالمند و کارکنان پرتلاش مجموعه، گفت در خانواده بزرگ کهریزک، هر روز، روز پدر و نیز مادر است، چرا که احترام و نگهداری و مراقبت شبانه روزی از این عزیزان وظیفه سازمانی و اخلاقی همه ماست.

وی خطاب به هنرمندان حاضر در مراسم هم گفت: با هیچ زبانی نمی توانیم از زحمات و خدمات ارزشمند شما سپاسگزاری کنیم، تنها می توان در یک جمله قدردان محبت های شما بود که؛« دعای خیر همه مددجویان کهریزک بدرقه راهتان باد» .

پزشکی همچنین به خیرین و نیکوکارانی که در این شب فرخنده به یاد کهریزک بودند، نیز گفت: شما نان آوران این خانواده هستید و به یقین بدانید که اگر اقدامات خداپسندانه تان تنها برای مدت کوتاهی نباشد، این خانه و خانواده بزرگ هم نخواهد توانست پابرجا بماند.

مدیر روابط عمومی آسایشگاه خیریه کهریزک، پیگیری امور درمان، نگهداری و توانبخشی ۱۷۵۰ مددجوی کهریزک را کاری بس دشوار برشمرد و از همه توانمندان و خیرین جامعه دعوت کرد تا با اهدا نذورات خود، به یاری خادمین این مجموعه خیریه بشتابند.