88310688 (9821+)

جدیدترین مقالات

در هفتمین روز از ماه محرم الحرام، اعضاء هیأت مدیره و امنا موسسه خیریه کهریزک در مراسم سوگواری سید و سالار شهیدان امام حسین علیه السلام با سالمندان و معلولین کهریزک همنوا شدند.

به گزارش روابط عمومی موسسه خیریه کهریزک؛ با دکلمه ای محزون از فریبا عزت پور مددجوی روشندل در وصف خاندان به خون خفته سيد و سرور شهیدان امام حسین(ع) ، مراسم سوگواری هفتمین روز از ماه محرم الحرام با حضور جمع کثیری از سالمندان و معلولین در جوار سرای فرهنگی آسایشگاه برگزار شد.

در این مراسم که با  حضور مدیرعامل، اعضا هیأت مدیره و امنا موسسه خیریه کهریزک و مدیران و کارکنان آسایشگاه در کنار مددجویان برپا شد،  علی باقری مداح و ذاکر اهل بیت علیهم السلام با ذکر مصائب سیدالشهدا و یاران با وفای آن حضرت، دل های بسیاری را روانه دشت کربلا کرد.

مداحی تنی چند از معلولین جوان، نوحه سرایی سالمندان و سخنرانی مذهبی، از دیگر برنامه‌های روز هفتم ماه محرم در آسایشگاه خیریه کهریزک تهران بود.

سرای فرهنگی آسایشگاه در دهه اول ماه محرم، همه روزه شاهد حضور جمع کثیری از سالمندان و معلولینی است که گردهم می آیند تا در مراسم عزاداری شهدای دشت کربلا به سوگ بنشینند. از نکات مهم این گردهمایی ها می توان به حضور چشمگیر سالمندان و معلولین ذاکر اهل بیت علیهم السلام اشاره کرد که بیشتر امور مربوط به این همایش ها را عهده‌دار هستند و می توانند از توانایی های خود در برگزاری چنین مراسماتی استفاده کنند.