88310688 (9821+)

جدیدترین مقالات

با شناخت تیم های برتر، مسابقات فوتسال کارکنان آسایشگاه خیریه کهریزک به کار خود پایان داد.

به گزارش روابط عمومی موسسه خیریه کهریزک ؛ مسابقات فوتسال جام پنجاهمین سالگرد تأسیس آسایشگاه خیریه کهریزک به میزبانی سالن پوریای ولی به کار خود پایان داد.

در این دوره از مسابقات که با شرکت ۹ تیم از کارکنان واحد‌های مختلف آسایشگاه اعم از آشپزخانه، فنی و مهندسی، خدمات عمومی، پرستاری، انتظامات، درمانی و توانبخشی برگزار شد، چهار تیم یاران، ارغوان، پاس و دوستان به مرحله نیمه نهایی این جام رسیدند که در این مرحله تیم یاران با غلبه بر پاس و نیز تیم ارغوان با پیروزی بر دوستان راهی دیدار نهایی شدند و تیم های بازنده به مرحله رده بندی راه یافتند.

در روز پایانی که با استقبال مدیران، جمع کثیری از مددجویان و کارکنان آسایشگاه همراه بود، در مرحله رده بندی  تیم پاس که تلفیقی از کارکنان حوزه های مختلف بودند،  با شکست تیم دوستان از پرسنل بخش درمان آسایشگاه، عنوان سومی را از آن خود کرد.

همچنین تیم مقتدر یاران از واحد خدمات عمومی با پیروزی بر تیم ارغوان از کادر پرستاری، آن هم به لطف ضربات پنالتی، عنوان نخست و  کاپ قهرمانی را تصاحب کرد.

اسامی بازیکنان تیم قهرمان مسابقات فوتسال جام پنجاهمین سال تأسیس آسایشگاه خیریه کهریزک بدین شرح است :

علی رضا فراهانی، کریم محدث، رضا دولت آبادی، حسین کوهی، امید نادری، حسین قاضی، حامد شیرازی و حمید محمودی.

همچنین مسعود محمدی، حسن میرزایی، امیر برزگر و مصطفی افشار کار قضاوت این مسابقات را به عهده داشتند.

با پایان یافتن این دوره از مسابقات فوتسال کارکنان آسایشگاه خیریه کهریزک، دکتر نحوی نژاد مدیر آسایشگاه خیریه کهریزک با اهدا لوح تقدیر و هدایایی از مدال آوران این همایش ورزشی تقدیر کرد. تجلیل از حسین ملکوتی از مددجوی جوان آسایشگاه که کار مربیگری تیم ارغوان را به صورت نمادین بر عهده داشت، از دیگر جلوه های ویژه این مسابقات بود.

دکتر نحوی نژاد به هنگام توزیع جوایز قهرمانان این مسابقات، خطاب به همه حاضران گفت: توسعه ورزش کارکنان آسایشگاه در رشته های گوناگون در دستور کار قرار دارد و امیدواریم با تمهیدات در نظر گرفته شده، بتوانیم با استفاده از دانش مربیان ورزشی از فدراسیون های مختلف، تیم های ورزشی را به مسابقات رسمی جامعه کارگری کشور اعزام نماییم.