88310688 (9821+)

جدیدترین مقالات

بیش از ۱۲۰ مددجوی مبتلا به ام اس ساکن در آسایشگاه خیریه کهریزک در روز جهانی ام اس مورد احترام مسئولین این مجموعه خیریه قرار گرفتند.

به گزارش روابط عمومی آسایشگاه خیریه کهریزک ؛ با فرارسیدن نهم خرداد (30May), بیش از ۱۲۰ مددجوی مبتلا به ام اس همراه با پرستاران و مراقبین آنان مورد احترام مسئولین آسایشگاه خیریه کهریزک قرار گرفتند.

محسن پزشکی مدیر روابط عمومی آسایشگاه خیریه کهریزک، روز جهانی ام اس را فرصتی مغتنم برای همدلی با افراد مبتلا به این بیماری و خانواده های آنان دانست و بر ضرورت خدمت رسانی همه جانبه به این قشر از جامعه تأکید کرد.

وی تصریح کرد : با وجود همه ناملایمات و رنجشی که این بیماری به افراد مبتلا تحمیل می کند، در تلاش هستیم تا به جای یأس و ناامیدی، روزهای شاد و پرنشاطی را برای همه افراد مبتلا به ام اس تحت پوشش کهریزک ایجاد نماییم.

پزشکی با آرزوی سلامتی برای همه بیماران بویژه بیماران مبتلا به ام اس، حمایت های بیشتر اجتماعی، معنوی، فرهنگی و اقتصادی خیرین و نیکوکاران جامعه برای کاستن از آلام این عزیزان را خواستار شد.

آسایشگاه خیریه کهریزک به عنوان تنها مرکز توانبخشی، آموزش و نگهداری در کشور میزبان جمع زیادی از بیماران ام اس است که در سخت ترین دوران زندگی خود به سر می برند و نیازمند انواع رسیدگی های درمانی و مراقبتی هستند.