88310688 (9821+)

جدیدترین مقالات

همزمان با زادروز دانشمند بزرگ ایرانی، خواجه نصیرالدین طوسی که در تقویم رسمی کشور به روز مهندس نام گذاری شده است، از خدمات مهندسان شاغل در آسایشگاه خیریه کهریزک تقدیر شد.

به گزارش روابط عمومی موسسه خیریه کهریزک ؛ دکتر نحوی نژاد مدیر آسایشگاه خیریه کهریزک در روز تجلیل از مهندسان شاغل در این مجموعه خیریه گفت: هریک از شما مهندسین بر حسب رشته تحصیلی و شرح وظایف تعریف شده، از تاثیرگذارترین عناصر واحد خود به حساب می آیید،چرا که بدون اتکا به دانش فنی و حرفه‌ای، هیچ یک از امور نمی تواند بازدهی لازم را داشته باشد و حتی در بسیاری موارد، کار به سرانجام نخواهد رسید.

وی با نگاهی به مهندسی طراحی و ساخت تجهیزات پزشکی، ادامه داد: در سطح کلان، کلیه تجهیزات کلینیکی مراکز درمانی توسط مهندسان طراحی و تولید می شود که امری طبیعی است، اما اگر کمی با دقت و وسواس بیشتری توجه کنیم، درمی‌یابیم که حتی کوچکترین ملزومات پزشکی اعم از اتاق عمل و جراحی های مختلف هم، به پشتوانه دانش مهندسان تولید شده است.

دکتر نحوی نژاد، مهندسان شاغل در کهریزک را از بهترین و شایسته ترين افراد فنی برشمرد و افزود: سپاسگزار همت عالی و همراهی های مجدانه شما در عرصه خدمتگزاری در آسایشگاه هستیم و امیدواریم با درایت و توانایی‌های شما، بهترین خروجی از هر واحدی را شاهد و ناظر باشیم.

در پایان این نشست ،با اهدا لوح تقدیر از خدمات ارزشمند یک سال گذشته مهندسان شاغل در آسایشگاه خیریه کهریزک تجلیل شد.