88310688 (9821+)

جدیدترین مقالات

با اهداء لوح تقدیر و شاخه گلی زیبا به هریک از کارکنان آزمایشگاه درمانگاه دکتر حکیم زاده وابسته به آسایشگاه خیریه کهریزک ، از تلاشگران عرصه تشخیص و در مان قدردانی شد.

به گزارش روابط عمومی موسسه خیریه کهریزک  ؛ به مناسبت 30 فروردین مصادف با گرامیداشت روز آزمایشگاه و با حضور جمعی از مدیران آسایشگاه خیریه کهریزک ، از تلاش های خستگی ناپذیر کارکنان آزمایشگاه تقدیر بعمل آمد.

در این مراسم دکتر نحوی نژاد پس از استماع سخنان هر یک از کارکنان آزمایشگاه درمانگاه دکتر حکیم زاده، خطاب به این تلاشگران عرصه درمان گفت: ارزش کار علوم آزمایشگاهی در عرصه درمان و بویژه تشخیص به موقع بر هیچ یک از پزشکان فعال در آسایشگاه و حتی کشور پوشیده نیست. دانش و توانمندی شما توام با بهره گیری از تجهیزات و مواد اولیه ، باعث شده است تا کلیه آزمایشات درخواستی پزشکان از بخش های مختلف بستری و نیز سایر مراجعه کنندگان به موقع آماده و جهت ادامه درمان بیماران مورد استفاده قرار گیرد.

وی شنیدن مشکلات ، کاستی ها و خواسته های کارکنان آزمایشگاه را از زبان خودشان ، یکی از مزایای چنین مناسبت هایی دانست و تصریح کرد: در اولین فرصت ممکن به موارد مطروحه رسیدگی و در خصوص کمبود نیروی انسانی ، تلاش مضاعفی در طول هفته جاری بعمل خواهد آمد.

دکتر نحوی نژاد تاکید کرد : رضایت مندی کارکنان ، فراهم نمودن بستر های لازم برای استفاده بهینه از تجهیزات و ملزومات و در نهایت خروجی مناسب ، حاصل کار یک آزمایشگاه موفق خواهد بود و ما نیز در صدد رسیدن به بهترین حالت ممکن در این واحد حساس و مهم تشخیصی هستیم .

مدیر آسایشگاه خیریه کهریزک  علاقمندی و پشتکار کارکنان آزمایشگاه درمانگاه دکتر حکیم زاده را مورد ستایش قرار داد و درخواست کرد همچنان در مسیر خدمت رسانی به مددجویان ، از هیچ کوششی فروگذار نکنند.