88310688 (9821+)

جدیدترین مقالات

با حضور مددجویان مسیحی و با همت کلیسای جماعت ربانی ، آئین استقبال از سال جدید میلادی در آسایشگاه خیریه کهریزک برگزار شد .

به گزارش روابط عمومی آسایشگاه خیریه کهریزک؛ با دکلمه­ای زیبا در وصف مسیح (ع) توسط یقینه هاکوپیان – سالمند ساکن در آسایشگاه خیریه کهریزک- آئین استقبال از کریسمس با شکوه هر چه تمامتر در سالن اجتماعات دکتر نراقی برگزار شد.

 

در این مراسم که با همت کلیسای جماعت ربانی برگزار شد، علاوه بر مددجویان مسیحی ساکن در آسایشگاه خیریه کهریزک، عزیزان سالمندانی نیز از سرای احسان و مرکز توانبخشی رازی در کنار مسئولین کهریزک حضور داشتند تا با شادی و شادمانی به سالن جدید میلادی گام بگذارند.

خواهر کلارا مانوکیان از کلیسای جماعت ربانی ، میلاد عیسی مسیح(ع) و فرا رسیدن سال جدید میلادی را با ارائه دکلمه ای پر شور به همه هموطنان عزیز تبریک گفت، گروه سرود امانوئل با اجرای قطعات شاد و موزیکال در وصف پیامبر راستی و مهربانی ، شور آفرین این جشن زیبا شد و بالاخره بابانوئل با تقدیم کادوهای شب عید مددجویان مسیحی ، لبخند و شادی را در دل و جان انان دو چندان کرد.

در بخشی از این جشن با شکوه ، کشیش روبرت زاکاریان با تشکر از مسئولین آسایشگاه خیریه کهریزک که موجبات این مراسم را فراهم نموده اند، گفت :

باعث افتخار است که امروز در جمع مدیران و پرستارانی هستیم که در محیطی گرم ، از مددجویان مراقبت شبانه روزی ارند. این عزیزان سالمند عمری را در مکان های مختلف خدمت کرده اند و حالا که با اراده خداوند در کهریزک هستند ، به آسانی می توانند در سایه لطف و مهربانی شما مسئولین پر احساس زندگی آرامی داشته باشند .

کشیش زاکاریان با اشاره به میلاد مسیح (ع) گفت :

بیش از 2000 سال پیش وعده میلاد عیسی مسیح (ع) محقق شد تا تمام سختی ها و مشقات تبدیل به شیرینی و آرامش باشد .

کشیش زاکاریان با اشاره به آموزه های دینی مسیحیت گفت :

انجیل مقدس خداوند را با نام محبت معرفی می نماید، یعنی تمام خوبیها، عدالت، برتری و تمام صفات خوب در آن نهفته است و اوست که می خواهد تا محبت بصورت فراوان در دل و جان همه ما باشد . این از محبت خداوند است که امروز ما و شما را در کنار هم قرار داده تا با فروتنی و مهربانی به آینده ای خوب و سرشار از صلح و آرامش بیاندیشیم.

وی خاطر نشان کرد:

ایمان، امید و محبت کلام خداوند است که باقی می ماند و به راستی محبت از همه اینان بالاتر است، این محبت است که می توان خانواده ما را در کمال آرامش همانند بهشت به ادامه زندگی امیدوار سازد .

کشیش روبرت زاکاریان با دعای خیر برای همه هموطنان عزیزمان ، سالی پر از فراوانی، صلح ، سلامتی و سعادت برای تمام مردم دنیا خواستار شد.

در پایان جشن بزرگ کریسمس ، دسته گل اهدایی از طرف کلیسای جماعت ربانی به بنیان گذار آسایشگاه خیریه کهریزک –شادروان دکتر حکیم زاده- تقدیم محمدرضا صوفی نژاد مدیر این مجموعه خیریه شد تا با احترام بر سنگ مزار آن یار مهربان کهریزک قرار گیرد.