88310688 (9821+)

اهداء كمك هاي نقدي

نيكوكاران ارجمند مي توانند به يكي از روشهاي زير نسبت به اهداء وجوه خود اقدام نموده و ضمن دريافت قبض از رسيدن وجه خود به مؤسسه خيريه كهريزك اطمينان حاصل نمايند .

مراجعه مستقيم به دفاتر كمك هاي مردمي :
مؤسسه خيريه كهريزك به منظور سهولت ارتباط مردم با آسايشگاه و امكان تسريع در پرداخت وجوه و اموال مازاد ، اقدام به تاسيس دفاتري در سطح شهر تهران و استان البرز نموده كه نيكوكاران ميتوانند ضمن مراجعه و پرداخت هداياي خود قبض رسيد موقت دريافت نمايند .

مراجعه مستقيم به كيوسك هاي مستقر در ميادين ميوه و تره بار :
با هماهنگي شوراي شهر و شهرداري محترم تهران مجوز نصب و راه اندازي تعدادي كيوسك در ميادين ميوه و تره بار اخذ شده و نسبت به جايگزين كردن آن كيوسك ها اقدام گردیده است . كه هموطنان گرامي ميتوانند در اين ميادين به كيوسك هاي آسايشگاه مراجعه و نسبت به پرداخت وجوه خود اقدام نمايند .

پرداخت كمك هاي مستمر ماهيانه :
نيكوكاران ارجمند ميتوانند ضمن تماس با شماره های 42114000 و 88306069 آمادگي خود را جهت پرداخت وجه نقد به صورت كمك هاي ثابت ماهيانه اعلام نمايند تا نمايندگان آسايشگاه با در دست داشتن كارت شناسائي معتبر جهت دريافت وجه به ايشان مراجعه نموده و قبض مربوطه را هم تحويل نمايند.

واريز به حساب هاي بانكي :
نيكوكاران ارجمند مي توانند از طريق شماره حساب هاي گوناگون موسسه، نسبت به پرداخت وجوه نقدی خود اقدام نموده و قبض آن را جهت دريافت رسيد قطعي به آسايشگاه ارسال نمايند از طريق سيستم هاي خودپرداز برخي از بانك ها مانند بانك كشاورزي ، بانك صادرات ، بانك ملي ، بانك تجارت با انتخاب گزينه كمك به خيريه ها و خيريه كهريزك وجه خود را پرداخت نمايند .

کمک های آنلاین :
با مراجعه به بخش پرداخت آنلاین وب سایت موسسه خیریه کهریزک، می توانید کمک های خود را به طرق مختلف، اهدا نمایید.

پرداخت کمک از طریق کدهای دستوری :
با وارد کردن کدهای دستوری در تلفن همراه خود، می توانید گزینه ی مورد نظر برای کمک رسانی را انتخاب کنید.

  • واریز به شماره کارت مجازی :
یکی دیگر از راه های کمک به موسسه خیریه کهریزک، واریز از طریق شماره کارت های بانکی معرفی شده از سوی موسسه است.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص شماره حساب ها، شماره کارت مجازی و کد های دستوری مورد تایید موسسه خیریه کهریزک، به صفحه های حساب های بانکی موسسه مراجعه نمایید.

یاور گرامی! موسسه همواره علاقه مند به ارائه بالاترین سطح از شفافیت و پاسخگویی به نیکوکاران و ذیربطان خود است، این سازمان همواره در جهت ثبت دقیق اطلاعات مربوط به وجوه اهدایی و کمک های مردمی تلاش می نماید. لذا خواهشمند است پس از واریز کمک های خود به شماره حساب های موسسه ،‌فیش بانکی را از طریق نمابر به شماره 88328489 با ذکر مشخصات دقیق اهدا کننده شامل نام، نام خانوادگی، تلفن تماس و در صورت تمایل نوع استفاده از مبلغ پرداختی و نذورات خاص را با درج بر روی فیش بانکی یا کپی آن ارسال نمایید و یا از طریق تماس با موسسه مراتب را به اطلاع همکاران ما برسانید.