88310688 (9821+)

ستاد مرکزی
ستادمرکزی نبض موسسه خیریه کهریزک است. درسال 1376  با اهدای ملک آقایان شادروان جواد و هادی گلنراقی، ستاد مرکزی موسسه آغاز به کار نموده  و امروزه  به عنوان مرکز ساماندهی واحدهای تابعه موسسه، از طریق برنامه ریزی و تشکیل واحدهای ستادی با هدایت عالی ترین مقام اجرایی موسسه (مدیرعامل) ارائه خدمت می نماید. تبیین سیاست ها و استراتژی های کلان موسسه، ابلاغ برنامه های مصوب ، پشتیبانی و نظارت، ارزیابی و ایجاد تغییرات لازم برای ارتقاء کیفی موسسه و واحدهای تابعه از اهم وظایف ستاد مرکز است.

واحد املاک و مستغلات
ایجاد زمینه های لازم برای بهره برداری بهینه از املاک و مستغلات اهدایی به منظور تأمین بخشی از هزینه های جاری موسسه از عمده فعالیت های این حوزه می­باشد. با توجه به اینکه بسیاری از نیکوکاران محترم ملک خود را به آسایشگاه اهدا می­نمایند، لیکن منافع ملک تا زمانی که در قید حیات هستند متعلق به خودشان می­باشد و برخی از نیکوکاران از هنگام اهدا ملک منافع آن را نیز در اختیار موسسه قرار می­دهند. این حوزه تحت نظارت و هدایت مستقیم و مستمر هیأت مدیره موسسه اقدام به تخریب و نوسازی برخی از املاک بمنظور افزوده، خرید یا فروش و نیز اجاره املاک می نماید. لازم به ذکر است انجام مراحل اداری نقل و انتقال و اخذ استعلام ها از ادارات ذیربط مانند ثبت شهرداری و غیره نیز از جمله وظایف این حوزه می­باشد.

روابط عمومی و بین الملل
روابط عمومی  موسسه خیریه کهریزک؛  با ایجاد و نگهداری راه های ارتباطی متقابل، پذیرش و همکاری بین افراد درون سازمان و همگان هایی که با آن سروکار دارد، آگاهانه می کوشد تا با نفوذ در افکار عمومی و یادآوری مسئولیت سایر سازمان ها و نهادها به رسالت های اجتماعی شان از یکسو ، معرفی و اطلاع رسانی کارکردها و توانمندی بخش های مختلف خدمت رسانی از سوی دیگر در پیشبرد اهداف این مرکز خیریه گام های موثری بر دارد.

ماهنامه کهریزک
ماهنامه اجتماعی، آموزشی و ترویجی” کهریزک”در جهت اشاعه فرهنگ مطالعه وارائه  اطلاعات خدمت رسانی به  جامعه مورد هدف و با رعایت اهداف موسسه و مجموعه های پیوسته،  سعی دارد راهی پویا داشته باشد تا ضمن پاسخگویی به عموم آحاد جامعه به ویژه مراکز نگهداری، آموزشی و توانبخشی معلولین و سالمندان اطلاعات علمی و آموزشی ارائه نماید.
ماهنامه “کهریزک” هرماه منتشر می شود و اطلاع رسانی به جامعه مخاطب سرلوحه اصلی آن است.

معاونت مشارکت های مردمی
معاون مشارکت های مردمی آسایشگاه خیریه کهریزک مسئولیت هماهنگی، جذب  و زمینه سازی برای حضور مناسب نیکوکاران ، در زمينه اهدا ملک  و کمک های نقدی ، نذورات و ساير امور را  به عهده دارد.
هدف اصلي اين معاونت ایجاد پل ارتباطي با مردم و گروه هاي مختلف برای تقويت و توسعه نوع دوستی،کمک به همنوعان،ارتباطات اجتماعي  بهره گيري بيشتر از كمك و تسهيلات اقشار جامعه جهت ارتقاء سلامت سالمندان و معلولان است.