88310688 (9821+)

درمانگاه جوادالائمه(ع)

به لطف خداوند متعال و همت بانی خیر اندیش زنده یاد حاج‌ جواد ‌ارجمندی و خانواده محترمشان مرکز جراحی و درمانگاه شبانه‌روزی جوادالائمه‌(ع) تأسیس و پس از تجهیز به کلیه امکانات، به موسسه خیریه کهریزک واگذار گردید. این مرکز در ابتدا فعالیت خود را به صورت درمانگاهی از اسفند ماه 1379 آغاز و با توجه به نیاز مردم منطقه از ابتدای سال 1383 فعالیت خود را به صورت شبانه روزی ادامه داده است.
درحال حاضر علاوه بر درمانگاه شبانه‌روزی در قالب یک مرکز جراحی پیشرفته با سه اتاق عمل مجهز، کلینیک‌های تخصصی و فوق‌تخصصی دندانپزشکی، آزمایشگاه شبانه‌روزی، سونوگرافی‌داپلر، ماموگرافی، سنجش‌تراکم‌استخوان، رادیولوژی شبانه‌روزی، فیزیوتراپی، عینک سازی، سی تی اسکن، لیزر پوست و زیبایی، اورژانس شبانه روزی، در زیربنایی بالغ بر4400 متر‌مربع در حال فعالیت وآماده ارائه کلیه خدمات کلینیکی، پاراکیلینیکی و جراحی با حضور اساتید محترم دانشگاه و پزشکان و جراحان مجرب در تمامی رشته‌های تخصصی به مراجعین محترم می باشد.
از دیگر افتخارات این مرکز ارائه خدمات تشخیصی و درمانی به مددجویان آسایشگاه کهریزک و بیماران تحت پوشش سازمان بهزیستی و دیگر نهاد‌های حمایتی تهران است. در سال 1384 این مرکز به صورت بنا بر وصیت بنیانگذار، به موسسه خیریه کهریزک واگذار گردید و پس از نوسازی و خرید تجهیزات مورد نیاز، همگام با پیشرفت تکنولوژی با افزایش سطح کمی‌ وکیفی خدمات تشخیصی و درمانی خود در قالب مرکز جراحی پیشرفته محدود ارائه خدمت می‌نماید.
خدماتی نظیر اتاق های عمل مجهز، کلینیک های تخصصی و فوق تخصصی، آزمایشگاه و رادیولوژی شبانه‌روزی، سونوگرافی، داروخانه، عینک سازی، اورژانس شبانه روزی می‌باشد و ارائه کلیه خدمات کلینیکی و پاراکلینیکی با حضور اساتید محترم دانشگاه و پزشکان مجرب در کلیه رشته های تخصصی و فوق تخصصی زمینه بهره مراجعین عزیز را فراهم نموده است.

 

 

بخش‌های درمانگاه

کلینیک های تخصصی
کلینیک های توانبخشی
کلینیک های دندانپزشکی
اتاق عمل و بستری
آزمایشگاه
تصویربرداری
داروخانه

 

پست الکترونیک: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

 

آدرس و شماره تلفنهای مرکز
کلینیک خیریه جوادالائمه(ع)- مرکز جراحی محدود خیریه جواد الائمه (ع)
نشانی : افسریه، بین ۱۵ متری اول و دوم، خیابان دهم( شهیدزالی)
تلفن : ۳۳۱۴۲۲۶۶ -۳۳۱۵۲۲۳۳