88310688 (9821+)

چشم پزشکی: این قسمت جهت ارائه خدمات بینایی سنجی و درمان طبی با دارا بودن ارجاع به کلینیک های تخصصی و فوق‌تخصصی چشم و نیز مجهز به دستگاه‌های کامپیوتری OCT هایدلبرگ، اتورفرکتومتر، لنزومتر، اسلیت‌لامپ، اسکن، افتالموسکوپ می باشد.
قلب و عروق: کلینیک تخصصی تست ورزش، اکو کاردیوگرافی داپلر، هولتر مانیتورینگ 24ساعته فشار خون و نوار قلب
گوش، حلق، بینی و شنوایی‌سنجی: تشخیص و درمان بیماری‌های مربوطه و نیز ارزیابی شنوایی‌کودکان و بزرگسالان به استفاده از تجهیزات بروز و مدل های علمی استاندارد انجام‌پذیر است.
داخلی: بیماری‌های گوارشی(آندوسکوپی،کلونوسکوپی)، بیماری‌های ریوی (اسپیرومتری) بیماری‌های غدد، روماتولوژی، خون و انکولوژی، عفونی و ...
نورولوژی: (EEG ,NCV, EMG) خدمات تخصصی نوار‌مغز و نوار اندام
ارتوپدی: درمان کلیه دردهای ناحیه دست، پا و تنه با استفاده از خدمات تشخیصی، توانبخشی و در صورت لزوم جراحی‌های سرپایی و بستری
سایر کلینیک ها: اورولوژی، اطفال، زنان و زایمان و نازایی

کلینیک های مشاوره:
    • ترک اعتیاد: ارائه مشاوره ترک اعتیاد مواد مخدر (دارویی، ROD & UROD )
    • روانشناسی: در زمینه های خانوادگی، تحصیلی، شغلی و ...
تغذیه: تنظیم برنامه رژیم غذایی روزانه، رژیم درمانی و ...
اورژانس شبانه روزی: امکانات تحت نظر، احیا، قلبی، ریوی و مشاوره با پزشکان متخصص
کلینیک لیزر و زیبایی: لیزر(درمانی و زیبایی) با استفاده از دستگاه ILP – 300 Plus با تعیین وقت قبلی توسط متخصصین پوست و دوره دیده انجام می‌شود.

کلینیک های فوق تخصصی:
با همکاری پزشکان فوق تخصص در کلینیک‌های شبکیه چشم، اربیت چشم، تراکس، گوارش، روماتولوژی، مغز و اعصاب اطفال، قلب نوزادان و اطفال و انکولوژی و رادیوتراپی امکان ارائه خدمات فوق تخصصی تشخیصی و درمانی در این مرکز فراهم گردیده است.