88310688 (9821+)

مساحت: 1300 مترمربع، در دو طبقه که شامل قسمت های زیر است:
واحد اداری، شامل : مدیریت ، روابط عمومی ، امور مالی، کارگزینی ، خدمات ماشینی و تدارکات

ـ مدیریت :
در حال حاضر مدیریت آسایشگاه توسط جناب آقای محمدرضا صوفی نژاد انجام می پذیرد . وی از سال 1377 عهده دار اداره آسایشگاه است . مدیریت این مجموعه شامل 4حوزه معاونت مي­باشد :

  1.    سلامت
  2.   توانبخشی
  3.   اجرایی
  4. اداری- مالی

 
 ـ روابط عمومی:
عمده مسئولیت این واحد ، ایجاد ارتباط بین گروه های مختلف مرتبط با آسایشگاه است که شامل: مدیران و مسئولان، کارکنان، مددجویان، نیکوکاران و سایر مراجعه کنندگان می باشد. همچنین اطلاع رسانی در خصوص کارکرد و توانایی های قسمت های مختلف آسایشگاه و نیازهای ضروری این مرکز خیریه به جامعه و استقبال ، هدایت بازدید کنندگان از جمله گروه های علمی، سیاسی، اجتماعی و … برگزاری تمامی مراسمات مذهبی، شاد و … از دیگر مسئولیت های این واحد است.

ـ امور مالی و حسابداری:
حفظ و حراست از دارایي ها ، تحليل عملكرد مؤسسه و ارائه گزارشات مختلف به مديرعامل و هيأت مديره محترم ، تخصيص نقدينگي به هزينه هاي ضروري و مديريت، وجوه در جهت استفاده بهينه و تلاش در راستاي صرفه جویي، بخشي از وظایف و اهداف امور مالي مي باشد .

ـ کارگزینی و دبیرخانه:
انجام امور پرسنلی ، جذب ، سازماندهی نیروهای مورد نیاز و برنامه ریزی مناسب ساعات کاری آسایشگاه با هدف بهره وری هرچه بیشتر با هماهنگی معاونین و مدیران قسمت های مختلف انجام می شود.

ـ فناوری و اطلاعات:
تجهیز و به روز رسانی واحدهای مختلف آسایشگاه در استفاده از رایانه ، ایجاد و گسترش شبکه های مختلف رایانه ای که کمک بسیار موثری در افزایش و دقت کارآیی واحدهای مختلف می نماید، از مسئولیت های این واحد می باشد. تأمین سخت افزار و نرم افزارهای مورد نیاز سیستم های موجود از دیگر عملکرد های خدمات ماشینی این مرکز است.

– تدارکات:
تهیه و تامین نیاز واحدهای مختلف آسایشگاه با صرف کمترین هزینه ، برای یک مرکز خیریه امری حیاتی است که با فعالیت های این واحد و در ارتباط تنگاتنگ با گروه مشارکت های مردمی حاصل می گردد.